READING

3×3: Ako zatočiť s horúčavami

3×3: Ako zatočiť s horúčavami


Leto je plné výziev. Je fyzicky nemožné vypiť pohár piva do piatich sekúnd? Zvládnem precestovať celý Balkán s 200 € vo vrecku? Prečítam si konečne TÚ knihu? A v neposlednom rade, ako sa na tie letné adventúry oblečiem ako pán?

Foto: Ľubica Martincová, Styling: Miroslav Romaniv

KRAŤASY

Len pre ten vzdušný ĽAN

Život stojí za to. Hlavne v lete. Ľan je príjemný a ľahký materiál, v ktorom si koža veselo pospevuje. Prírodné odtiene ľanových šortiek sa skvelo hodia ku vzorovaným materiálom – vyskúšajte napríklad pásiky.

399A1277

Koľko vreciek máš, toľkokrát si praktický  

Fanúšikovia starých dobrých nohavíc s vreckami, hovorovo kapsáčov, tento rok máte zelenú. Presnejšie povedané – vojensky zelenú. Army štýl a s ním aj tieto funkčné kraťasy sa tento rok vrátili do hry.

399A1358

Dole šport, hore biznis

Športové kraťasy a klasická košeľa? Rok 2017 hovorí: „Žiaden problém!” Rozbaľte toto kombo na festivalovom bare v Thermale a ďalší deň si o vás budú šepkať paparazzi.

399A1300

 

 

NOHAVICE Z ĽAHKÉHO MATERIÁLU

Sherlock 2.0.

Švihácka vesta v minulosti slúžila na prenos vreckových hodiniek. Tie už asi nevlastníte, ale nahodiť štýl a maniere Sherlocka Holmesa určite nie je odveci. Okoreňte outfit cool teniskami a do vrecka si zastrčte smartfón. WhatsAppujte Watsona a vyrazte na inšpekciu. Do víru noci.

399A1387

Mazák z veľkomesta

Čierna vs. biela, pláž vs. kancelária, žabky vs. taška z luxusnej kože. Skúsený mazák vie, že protiklady sa priťahujú. a využije to na prežitie leta v betónovej džungli.

399A1406

Sylvester Pastelone

Pravý módny hrdina sa farieb nebojí! Ale pozor, menej je viac. Kombinujte maximálne dve a najlepšie v pastelových odtieňoch, ktoré teraz letia ako Rambo vzduchom po masívnej detonácii.
399A1461

KOŠEĽA

Chuck Norris [však no risk]

Ak niekto vie zakrútiť krkom aj niečomu, čo ho ani nemá (horúčava), tak je to Chuck. Svetlé, vzdušné a ľahké tričko istí košeľu pre prípad večerného preletu cez hurikán.
399A1500

Žiaden límček, žiaden problém

Zachováte si vážnosť, ktorú nesie klasická košeľa, nič vás nebude škrtiť a získate si priazeň sexi kolegyne, ktorej sa páčia uvoľnené typy. Plátené kraťasy navyše nechajú vaše atletické nohy vyniknúť.
399A1517

Slušňák alebo tvrďas?  

Vzorovaná košeľa s krátkym rukávom a plátené nohavice sú letné evergreeny. A traky? Na tie si môžete zabrnkať Somewhere Over the Rainbow a odpíjať si pri tom z vedierka plného mojita.

399A1576

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot