AKO NA DĹŽKY


Klasické nohavice, sukne po kolená alebo sako s rukávmi, ktoré sú presne na mieru? Iba v minulom storočí. Divné dĺžky, to je to, čo dnes letí. Trojštvrťové rukávy, sedemosminové nohavice, sukne, ktoré ťaháte po zemi – to je tento rok správne. Noste dĺžky, ktoré pretŕčajú, alebo naopak, nezakrývajú bežné miesta.

SKRÁTENÉ SAKO

Skrátené bundičky, v ktorých vám prechladnú kríže, sú jedna z vecí, ktoré vám mama určite vyčíta. Ale nie dnes, keď sa nosia zvýšené pásy nohavíc.

Oblečte si k bunde, ktorá vám sadne ako uliata, pánsku XL košeľu a rukávy nechajte nenásilne vytŕčať von.  

DSC3438-1

Klamte telom. K bunde, ktorá sa končí tesne v páse, zvoľte vysoké zvonové nohavice. Vaše nohy dočiahnu až do neba.

DSC3337

Obtiahnutá sukňa, krátky top a bundička na dokonalé zvýraznenie siluety.

DSC3407

 

 

CAPRI NOHAVICE

Capri nohavice, alebo teda sedemosminové, sú jasným dôkazom, že trendy sa vracajú v pravidelných cykloch už od čias herečky Grace Kelly. Ako malá ich mala doma každá z nás. Poďme sa naučiť nosiť ich trošku sofistikovanejšie ako s obľúbeným tričkom Kelly Family.

Pohrajte sa s dĺžkami ako profík a ku skráteným nohaviciam si oblečte top siahajúci do polovice stehien. Topánky na podpätku vás opticky predĺžia, vesta ukryje všetky prípadné nedokonalosti.

DSC3313

Skrátené nohavice, polokošeľa, balerínky, šesťdesiate roky a Audrey Hepburn. V takom outfite sa vrátite do tej najromantickejšej minulosti. Nebavia vás polokošele? Oblečte si obtiahnutý svetrík.

Studio-Session-040-2

V capri nohaviciach s odhaleným pupkom sa vrátite do svojich mladých čias ako mávnutím čarovného prútika. Chcete ísť ešte o level vyššie? Obujte si k nim podpätky ako Carrie Bradshaw vo štvrtej sérii Sexu v meste.

DSC3323

 

SUKŇA POD KOLENÁ

Plisovaná sukňa v dĺžke pod kolená, to je niečo, čo by vám v šatníku tento rok rozhodne nemalo chýbať. Je trendy v každom ročnom období a v dnešnej dobe neexistuje príležitosť, kam by sa nehodila.  

Pohrajte sa s vrstvením, oblečte si na sukňu pod kolená obľúbené šaty. Je na vás, či si vyberiete farby tón v tóne, alebo niečo kontrastnejšie. S rýchlosťou, akou sa trendy menia, bude color blocking najbližšiu sezónu zase IN.  

DSC3513

Hore vojak, dole princezná. Hoďte všetko za hlavu a oblečte sa s jemným zveličením. Je to to najlepšie, čo môžete urobiť. Chcete pritvrdiť? Oblečte si k romantickej plisovanej sukni obyčajnú mikinu.

DSC3468-copy
Sukňa pod kolená je skvelá, až na jednu vec – opticky skracuje. Čo sukňa pokazí, to hravo vyriešia topánky na podpätku. Pokiaľ sa k nim navyše farebne zladíte, napríklad v žiarivej červenej, ukážete všetkým, že sa módy nebojíte.

DSC3452-Recovered

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot