Ako si uskladniť šperky?


Pomotané retiazky a  namiesto pekne uložených šperkov jedna veľká neidentifikovateľná hmota. Poznáte to? Ja bohužiaľ áno. Chvíľku mi trvalo, kým som prišla na to, ako správne skladovať šperky. Ak máte doma jemné retiazky s príveskami alebo náramky, je dobré si ich zvlášť ukladať aby sa zamedzilo zamotaniu alebo roztrhaniu. Nebojte sa milí ZOOTeri, máme na to výborné “vychytávky”. 👇👇

 

Čo s retiazkami?

Hrubé, tenké, zlaté alebo strieborné, zamotať sa môže ktorákoľvek. Preto je najlepšie použiť stojanček v tvare baleríny. Retiazku si tam ľahko prevesíte a aspoň sa nemusíte báť, že sa vám to pomotá. Jednoduchá a praktická vec, ktorá je aj pekný doplnok do bytu.

náhrdelníky zoot

 

Ako uložiť náramky a náušnice?

Vysiace náušnice s rôznymi aplikáciami, veľmi ľahko zavesíte na túto dekoračnú mačičku. Výšku si môžete nastaviť podľa potreby, takže tohto pomocníka viete využiť aj na retiazky. Ak máte aj malé náušnice, stačí si ich odložiť na dno pomocníka a máte istotu, že sa vám záhadne nevytratia z nočného stolíka.

naramky zoot

 

Ako na prstene?

Prstene sú azda najmenej komplikovanejší doplnok na uskladnenie. Stačí, ak si ich nastoknete na “chvostík” ako na obrázku a hneď sú v bezpečí. Ak sú vám skôr bližšie mačky, kľudne si viete vybrať aj tie ako držiak na prstienky. Výhoda je v tom, že to vyzerá ako malá soška z dovolenky ale v skutočnosti, to má praktické využitie.

prstene zoot

 

Photo Alexandra Hrašková

Ako si ukladáte vaše šperky?

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot