Buďte originálna s Originálom!


Čo je podľa vás originál? Niečo nezvyčajné alebo ojedinelé? Pre nás v ZOOTe originál znamená hlavne – kvalitný materiál (najlepšie bio bavlna), vtipný výstižný dizajn a nekonečné možnosti nosenia. Preto vám dnes prinášame našu vlastnú značku ZOOT Original! 👌

 

Čo je ZOOT Original?

Je to naša vlastná výroba, kde sa celý náš grafický tím stará o stále nové fresh dizajny. Tvoríme ho my v ZOOTe a preto ho považujeme za naše dieťatko. Tričká na ktorých môžete uvidieť naše dizajny sú vyrobené z bio bavlny, tým pádom máte zaručené príjemné nosenie kedykoľvek si ho oblečiete. ZOOT Original je určený pre ženy aj pánov a určite nie sme obmedzení iba na tričká! Naše dizajny môžete so sebou nosiť aj na taške, nohavičkách a vakoch.

 

Ako nosiť Original?

Nosiť Original nebolo nikdy ľahšie. Stačí si obliecť váš obľúbený pár džínov (tieto sú super) alebo iných nohavíc, k tomu pohodlné tenisky a deň sa môže začať. Ak ste fanúšik jednoduchých tričiek a vtipného dizajnu a nebodaj si robíte RADOSŤ na ZOOTe, určite nás označte na vašich sociálnych sieťach ako nosíte ZOOT Original (a nielen ten!) Možno práve vy, budete u nás v našej Instagramovskej “sieni slávi”.

👉 Viac si pozri na našom INSTA

900

Bloger CisaroveNoveSaty Foto Kristina Botlova

 

Ktorý Original kúsok vlastníte vy?

 

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot