READING

Buďte plesová femme fatale!

Buďte plesová femme fatale!


Plesová sezóna je už v plnom prúde a ani nás v ZOOTe to neobišlo. Aké šaty zvoliť, ako ladiť doplnky, to všetko sa dozviete v dnešnom plesovom článku. Naša stylistka Biba si pripravila plesový outfit, ktorý upúta nejedno oko plesajúceho. Chcete vedieť ako na to? Čítajte. 👇

Foto TheVisionPhoto

Čierna elegancia

Ak si myslíte, že čierna farba je nuda a prvoplánová vec, mýlite sa. Vyberte si šaty zaujímavého strihu alebo dĺžky a elegancia tejto farby ešte viac vynikne. Táto farba je nestarnúci symbol vkusu a ak sa neviete rozhodnúť medzi viacerými farbami, rozhodne čiernou nič nepokazíte.

zoot_plesII

 

Plesové doplnky

Základom doplnkov na ples je malá listová kabelka, ktorá príjemne dopĺňa outfit a nepôsobí rušivo. Nebojte sa, na ples si netreba brať všetky odtiene rúžov a ani hrubý plánovací pracovný diár. Do plesovej mini kabelky sa vám zmestí všetko to, čo budete naozaj potrebovať. Stále platí pravidlo – jednoduché šaty + výrazné doplnky.

TIP: Počas plesovej sezóny môžu klesať teploty pod nulu, preto pančuchy určite oceníte. Nezabúdajte, že tento hrejivý doplnok nepatrí do topánok s otvorenou špicou.

zoot_ples

zoot_plesI

Aký ples čakal túto sezónu vás?

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot