READING

Členkové čižmy na jeseň! Ako ich nosia naše bloger...

Členkové čižmy na jeseň! Ako ich nosia naše blogerky?


Ako sa hovorí “Zima ide od nôh” a preto správna obuv je na ne-za-pla-te-nie. Aký typ topánok odporúčame v tomto počasí, kedy dážď strieda vietor a vietor strieda zubaté slnko? Opäť sme pre vás našli najčerstvejšie módne inšpirácie od našich blogeriek a vybrali sme pre vás outfity s tými správnymi topánkami na aktuálne počasie – ČLENKOVÝMI ČIŽMAMI! Zabudnite na studené prsty na nohách a pripravte sa na dávku štýlových a nositeľných outfitov, kedy máte nohy v teplúčku.

 

LAPKINN

Blog Instagram

Predstavte si krásny slnečný víkend, kedy vám zrovna neodfukne dáždnik a vy si môžete v kľude užívať slnečné lúče. Koženkové bundy (osobne sa mi páči veľmi táto strieborná bunda) sa dajú ešte stále nosiť, ak pod ne oblečiete minimálne rolák. Ale čo na nohy? Kotníkové čižmy sú výborná voľba, keď je počasie predsa len zradné. K takému to outfitu sa hodia čierne, sivé alebo aj metalické kotníkové čižmy, ktoré si vybrala práve košická blogerka Linda.

Photo: Simply photos

kolaz01

 

CISAROVENOVESATY

Trúfate si na ALL RED outfit ako blogerka Simona? Novopečená mamina vie, že červená je farbou jesene a nízke kotníkové čižmy v červenej farbe sú základ šatníka každej fashionistky. Ak nemáte radi oversized svetre, kľudne si oblečte užšie svetre či roláky alebo kardigany. Už vám chýba len tento červený kabát a jeseň môže začať!

Instagram Blog

Photo Kristina Botlova

cisarovenovesaty zoot

 

NATINSTABLOG

Blog Instagram

Street style hviezda Natália rada šokoje okolie a preto strieborné členkové čižmy boli jej jasná voľba! Myslíte si, že by ste takéto čižmy nikdy nevynosili? OMYL! Keďže sú výrazné, netreba moc premýšľať ako ich kombinovať a niekedy stačí simple outfit. Výborne sa hodia k čiernej, červenej, zelenej alebo oranžovej farbe. Netreba sa báť experimentovať, veď ako sa hovorí ” Žijeme len raz!”.

NATISTABLOG ZOOT

 

DONNAIVEH

Blog Instagram

Čo čakajú budúce mamičky od topánok? No predsa pohodlnosť! Keď vás zaujíma móda, tak si potrpíte aj na štýlovú a módnu obuv, ale podstatné je, aby ste v topánkach vedeli byť celý deň.  S čím ich skombinujete je na vás, ale základom je nízky opäťok a zaujímavý dizajn. Ak by boli ešte nepremokavé a vydržali pár sezón, neurazíme sa. 😀

Foto Roman Kopernicky

donnaiveh zoot

Za ktoré čižmy hlasujete?

Ste skôr konzervatívna alebo drzá fashionistka?

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot