Čo je LÁSKA?


Druhý mesiac v roku sa nám začal a asi už tušíte v akom duchu sa bude niesť. Správne vravíte, bude o LÁSKE! Láske našej každodennej, o láske nielen medzi partnermi ale aj o láske medzi rodičmi či priateľmi. Tento cit prechovávame nielen k ľudom, ale aj k zvieratám alebo činnostiam. Napríklad máme lásku k pitiu rannej kávy alebo lásku k športu, ktorý spraví deň hneď krajším. Čo znamená LÁSKA pre nás?

 

Láska je keď cítim vôňu rannej kávy

A najlepšie v šálke zo ZOOTu! Len si predstavte, aký by to bol deň bez tohto životabudiča. Prázdny však? Začnite teda deň hrnčekom dobrej kávy a vychutnajte si ju v príjemnom teplom župane. Lebo láska je v maličkostiach.

Láska je urobiť radosť sám sebe

A to slovo RADOSŤ by sme radi podčiarkli. Kto vás lepšie pozná ako vy sama? Kto najlepšie vie čo vás poteší? No predsa vy! Urobte si čo i len malú RADOSŤ a tešte sa z ďalšieho dňa.

Láska je zabehať si v lese

Príroda je životabudič a najlepší spôsob kde tráviť náš čas, je práve tam. Načerpajte silu a energiu v prírode a nechajte sa niesť citom lásky za pohybu. Ak sa stihnete odfotiť aj na Instagram, kľudne nás tam označte alebo použite hashtag #laskakazdodenna a my si vás tam nájdeme!

Láska je keď sme spolu

Tu a teraz. V tento moment.

Užívajte si spoločné chvíľe naplno a nechajte sa viesť emóciou lásky.

A TERAZ VY DOPLŇTE

” Láska je keď..”

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot