Do gala pred Vianocami!

STUŽKOVÁ

Stužková. Šaty hodné princezny a chalani (konečne!) v oblekoch, cinzano, obložené chlebíčky, veselý program, z repráku sa ozývajúci Only time a vytúžené zelené stužky. Či je toto všetko už iba prežitok? Od dôb, kedy sme mali stužkovú my, už pretieklo veľa vody, doteraz si však pamätáme beznádej z toho, že v obchodoch nemali žiadne-adekvátne-šaty. Ani jedny, v ani jednom. To sa vás už, našťastie, netýka, takže vám nič nebráni, užiť si ten SVOJ večer naozaj vo veľkom!
STUŽKOVÁ KRÁĽOVNÁ
Nevieme iste, či je prežitok cinzano, na 100% však vieme, že sú prežitkom veľké šaty pripomínajúce pekne nafúknútu tortu. Vďaka bohu! Na druhej strane je to však stále oficiálna udalosť a vyvarovali by sme sa aj ich prikrátkym či pridivokým prevedeniam. Šaty majú lichotiť postave a farba perfektne korešpondovať s odtieňom vašej pleti. Tmavovláskam sa hodia teplé tóny, blondínam naopak svetlejšie. Ste skôr nohavicový tip? Oblečte si výsostne elegantný kostým a nahoďte sebavedomý výraz. Píše sa rok 2017 a kostým nosia aj niektoré nevesty.

stuzkova_ONA

Kúsky na ZOOTe >

KRÁĽ STUŽKOVEJ

Vieme, že ste mali oblek na sebe naposledy pred tromi rokmi na svadbe staršej ségry a bol tak strašne nepohodlný, že ste sa z toho celý obsypali, v tomto prípade však neexistujú výhovorky. Nesedel vám spomínaný oblek? Zadovážte si nový. Materiály sú dnes tak pohodlné, že v nich poleziete aj do postele, to vám sľubujeme. A navyše – jeden (a viac) skvelo padnúcich oblekov by nemal chýbať v šatníku žiadneho poriadneho chlapa, ktorým sa bezpochyby stávate. Čierna je síce najľahšia a najuniverzálnejšia voľba, je to však tak trošku nuda a ešte sa v živote tých “ozajstných” oblekov nanosíte. Využite svoj vek a mladícku nerozvážnosť a kúpte si ho v modrej, tmavozelenej, vínovej alebo krémovej, ideálne s prúžkom alebo károm.

stuzkova_ON

Kúsky na ZOOTe >

SVIATOČNÝ OBED

Na výnimočné udalosti – výnimočné outfity! Áno, dalo by sa to odbiť aj v rifliach a tričku, veď vlastne o nič nejde, nebola by to však škoda? V dnešnom svete máme naozaj len málo príležitostí, ktoré si zaslúžia také dekórum ako Vianoce. Tak vyzerajte spokojne a krásne, ako chodiaca reklama na ne!

VIANOČNÁ ONA

Prvá vianočná návšteva u rodičov vašej novej lásky alebo vianočný dejchánek s kamarátkami, obe udalosti si vyžadujú vašu 100% bdelosť a vianočné nasadenie. To, že ste sa stretli na túto slávnostnú počesť neznamená, že musíte ladiť s vianočným stromčekom a jediné povolené farby sú zelená a červená. Naopak by sme sa kombinácii zelená s červenou a červená s bielou úplne vyhli. Vianoce majú toľko decentnejších farieb a tmavomodrá a vínová sú jednými z nich.

obed_ONA

Kúsky na ZOOTe >

VIANOČNÝ ON

Nedbalá elegancia a teplé materiály, to je vončo! V tejto kombinácii vám pôjde pojedanie koláčov a popíjanie vianočného punču s babičkou vašej drahej najlepšie.

obed_ON

Kúsky na ZOOTe >

VIANOČNÝ VEČIEROK

Hektický december, hektický celý rok je za nami. Uf! Ostáva jediné – vianočný večierok a po ňom už len dni domácej pohody, kedy vám dlhé hodiny nezavolá nik iný, ako ľudia, ktorých počuť naozaj chcete. Vianočný pracovný večierok je ako posledná bodka a prvé veľké písmeno v roku. Posledná pracovná bodka za rokom 2017 a prvé veľké písmeno vianočnej pohody. A presne tak sa aj oblečte. Je úplne jedno, či chodíte normálne do práce v perfektne sediacom kostýmčeku alebo v teplákoch a teniskách, vianočný večierok si zaslúži niečo viac – niečo glami.

HVIEZDA VEČIERKU

Pohodlie. To je zo všetkého najdôležitejšie. Lebo presne tak, ako príjemne sa budete cítiť, bude celý večer prebiehať. Elegantné voľné nohavice a top z lesklého materiálu sú na večierky podobného charakteru správnou voľbou. Môžete sa voľne pohybovať, tancovať, jesť, čo vám hrdlo ráči, z chuti sa smiať, sedieť alebo nedbalo postávať pod žiarou reflektorov. Vďaka lesklým materiálom vám bude navyše,vo vyhriatych miestnostiach (akými akcie plné ľudí bezesporu sú), príjemné chladno. Zaviažte si vlasy na uzol, dajte na obdiv svoju šiju a klasickú brašnu plnú zbytočností vymeňte sa ultra malú kabelu plnú iba toho, čo naozaj potrebujete.

vecierok_ONA

Kúsky na ZOOTe >

KRÁĽ VEČIERKU

Patria tenisky vo vašom svete iba k víkendom a kolegovia si myslia, že ste sa s mokasínami na nohách pravdepodobne narodili? Prekvapte ich nedbalou eleganciou. Sako a nohavice s kvalitného materiálu ukážu, že ste si plne vedomý, na akú udalosť ste dnes večer prišli a ani trochu nevadí, že spolu neviseli v obchode na tom istom vešiaku.

vecierok_ON

Kúsky na ZOOTe >

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot