READING

Do postele v ružovom! Odhaľte svoje ženské “...

Do postele v ružovom! Odhaľte svoje ženské “ja”


Priznajte sa, kto sa teší večer do postele? No po celom pracovnom dni, asi všetci všakže? Nie je nič lepšie ako sa zababušiť do mäkkučkých perín, v pohodlnom pyžame. Počkajte..to ako vážne? Vy nemáte pohodlné pyžamo na spanie? A ani teplý župan? To treba okamžite napraviť! Rýchlo napíšte Ježiškovi do ZOOTu a vyberte si mäkkučký darček pre vás za zvýhodnenú cenu. Pretože, my máme zľavy aj pred Vianocami. :-) Aké pyžamká a župany vám odporúčame?

Foto Kristina Botlova

Model CisaroveNoveSaty

Ružová je dobrá

Dnes je táto farba symbolom ženskosti, jemnosti a zraniteľnosti. Ale nebolo tomu tak vždy! Ružová farba kedysi patrila výsostne chlapom, keďže označovala ich húževnatosť. Dnes je ružová farba pre všetkých a vidieť ju môžme hlavne na ženských doplnkoch alebo spodnom prádle. Ružová súprava pyžama a masky je vyrobená z príjemného a nekrčivého materiálu, ktorý oceníte hlavne počas spánku. Ak sú tu nejakí odvážlivci, túto súpravu môžete nosiť aj počas dňa, len tak po dome. :)

stories-bigpsd3

 

Župan

Možno si poviete “Načo by mi bol župan?” Pch, my presne vieme načo! Napíšeme vám niekoľko bodov, prečo je dobré vlastniť jeden fajnový župan. ŽUPAN je super lebo – JE MÄKKUČKÝ, je teplý, NEPOTREBUJETE POD NEHO NIČ, výborný po kúpeli, VYUŽITEĽNÝ PRI BAZÉNE  A VO WELLNESS, je to jemne sexy doplnok, VIETE HO NOSIŤ CELÝ DEŇ BEZ VÝČITIEK!

Nezabudnite si vyzdvihnúť vašu RADOSŤ aj na novej výdajni RIVIÉRA na adrese 

                                                                                     Na Riviére 35/2, 84104 Bratislava :-)

 

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot