Džejn & Ivan


Zaujímavé páry, ktoré sa majú radi nielen medzi sebou ale city prechovávajú aj k nám – k ZOOTu 💕 My ich máme radi tiež, tak sme si povedali, že vám tie naj páry predstavíme každý týždeň. Ako druhých sme vyspovedali Džejn & Ivan, ktorých špeciálnu kolekciu môžete nájsť aj na ZOOTe. Aké sentimentálne kúsky majú vo svojich šatníkoch a akých prešľapoch sa dopustili v móde? Čítajte 👇

Pamätáte si vaše úplne prvé stretnutie?  Bol tam nejaký vtipný alebo trápny moment?

Ivan: Pamätám, bol to môj prvý deň v práci, v kníhkupectve Martinus na Obchodnej. Po kníhkupectve ma sprevádzala kolegyňa Zuzka a už z diaľky som videl ako Janka na mňa netrpezlivo čaká pri pokladni. Povedala mi:” Ahoj ja som Jana a toto je tzv. Džejnin stolík, kde sú najmä moje odporúčania a keď tam dáš zlú knihu, tak budeš musieť umývať chladničku.” Do pol roka som tam prepašoval viac ako polovicu svojich knižných tipov :)

Džejn: Ja si to pamätám tiež takto, ako to Ivan opisuje. Ako sám hovorí, trvalo mu pol roka, kým sa odvážil na ten stolík dať nejaký svoj knižný tip, takže som ho na začiatku asi vystrašila kvalitne. :)

Čo máte/nemáte najradšej oblečené na svojom partnerovi?

Ivan: Najradšej mám na Janke šaty, vtedy je taká ňuňu. 😍
Džejn: Keďže Ivanov šatník pozostáva najmä z tričiek a klasických nohavíc, ktoré nosí bežne každý deň, tak najradšej som, keď ho občas vidím v košeli. A ešte má super jarnú bundu, ktorú som mu vybrala ja :)

IMG_0029-3

Zmenil sa váš štýl alebo šatník počas vášho vzťahu?

Ivan:  Áno, trochu zmenil. Nezmenil sa môj štýl, ale niekedy mi Janka radí, čo áno a čo radšej nie.
Džejn: Myslím, že nezmenil. Možno som povyhadzovala niektoré veci a najradšej nosím čierne alebo šedé oblečenie, ale tak to bolo, myslím, vždy.

Viete, ktoré sú najobľúbenešie kúsky vášho partnera, ktoré stále nosí?

Ivan: Topánky New Balance, šedé tričká, čierne obtiahnuté gate, svetrík, taký babkovský 😀
Džejn: Čierne gate a rôzne tričká.

IMG_0016_1-3

Máte v oblečení kúsok, s ktorým sa vám spája niečo sentimentálne?

Ivan:  Nemám nič také.
Džejn: Mám také letné sandále, ktoré mám ešte od výšky, mala som ich veľakrát na Pohode a rôznych dovolenkách a sú úplne perfektné. Vyzerajú už hrozne, dokonca som si podlepila odlepujúcu sa podrážku sekundovým lepidlom, aby som sa ich nemusela vzdať. Sama netuším, prečo k ním mám taký vrúcny vzťah, ale mám. Myslím však, že ich čas rozpadu sa pomaly blíži…

 

Aká je vaše najobľúbenejšia značka na ZOOTe?

Ivan:  New Balance
Džejn: Mám rada Vero Moda, Alchymi a potom klasiky New Balance a tenisky Converse. A moja srdcovka je Zoot originál tričko Som srdciar.

 

Ďakujeme za rozhovor!

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot