Hor sa na rande do KINA!


KINO- miesto kde, zoberiete svoju polovičku, najlepšiu kamarátku, maminu alebo kohokoľvek, koho máte radi a užívate si kultúrne vyžitie. Pozeráte na film a buď sa s hlavnými hrdinami smejete alebo plačete. Dávate si popcorn, ale stále máte pocit, že niečo nie je v poriadku. Zrazu zistíte, že pencilová sukňa, ktorú ste si obliekli, nie je úplné “labúžo” do kina. Nemôžete si ani nohy preložiť, všetko vás ťahá a už sa neviete ani na film sústrediť. POZOR ! Naša stylistka Biba pripravila outfit do kina, v ktorom sa budete cítiť  pohodlne a môžete v ňom prežiť nejedno rande.

Foto TheVisionPhoto

Červená?

Táto farba symbolizuje energiu, lásku a sexappeal už od kedy je svet svetom a práve preto je táto farba výborná na rande. Čo vraví stylistka:”Romantické duše nosia červenú farbu, dajte jej šancu aj vy!” Siahnite napríklad po týchto červených šatách so zipsom, ktoré sa hodia na každodenné nosenie, alebo vám odporúčame tento sexy kúsok, púzdrové šaty s volánmi a odhalenými ramenami, ktoré sú vhodné naozaj na špeciálne príležitosti.

zoot_stylistka_radi

Doplnky?

Je najvyšší čas ich začať nosiť! Nie nadarmo sa volajú doplnky, keďže vedia doladiť váš outfit a dodať mu ten správny šmrnc. Na rande kľudne zvoľte romantické maličkosti (táto retiazka so srdiečkom sa vám bude páčiť) a nebojte sa oprásiť aj vaše visiace výrazne náušnice, ktoré ste sa doteraz nenosili. 😉

B36A0096-3-1

Aký bude váš outfit do kina?

Romantický alebo odvážny?

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot