READING

Inšpirácie na outfit: Ako na Deň Srdciarov?

Inšpirácie na outfit: Ako na Deň Srdciarov?


Kam sa chystáte inkriminovaný deň 14. februára? A čo si tam obliekate? Naše milované blogerky, si opäť pripravili pre vás inšpiráciu na outfity, ktoré využijete počas celého srdciarskeho roka. Či už ste romantická duša alebo milujete čiernu farbu, nechajte sa viesť vkusom dievčat a kľudne zajtra si vybehnite von v novej “ja” 💋💋

Timea Timbo

Čierna čierna čierna ✔  Nesmrteľná farba, ktorá vždy vykúzli šmrncový outfit. Oversized sako, je veľmi nositeľný kúsok, ktorý môžete kombinovať do-ne-ko-neč-na. Jemná šatka okolo krku je čerešnička na torte, ktorá pekne sadne a doladí poodhalený dekolt. Je to jednoducho šik kombinácia.

Blog Instagram

timeatimbo

Janatini

Stylistka a blogerka v jednom, si pre nás pripravila romantickú jemnosť 💕 Jemné farby v kombinácií so zvonovými džínsovými nohavicami, vytvárajú jemne retro look, ktorý budeme milovať aj túto sezónu. Kvalitné doplnky ako okuliare a kabelka, pekne ladia s outfitom a už teraz sa tešíme na viac takýchto kombinácií v našich uliciach!

Blog Instagram

janatini

Lapkinn

Ak hľadáte novú farebnú kombináciu, nech sa páči, tu ju máte! Bledomodrá a burgundy 😍 Či už na kabáte alebo na doplnkoch, toto je obľúbené farebné spojenie aj známych módnych návrhárov. Nuž blogerka roka je naozaj elegantná a možno práve ide so svojim “skoro manželom” na sódu s citrónom. Neveríte? Sledujte jej sociálne siete!

Blog Instagram

lapkinn

Natinstablog

Naša londýnska spojka Nat, hviezdi ulice Londýna v sofistikovanom look-u. Volány na nohaviciach, nenechajú jedno oko spať a ak máte trošku zručnosti, viete si taký kúsok aj sami spraviť doma. Ružový oversized svetrík, je naopak romantický a v spojení s klobúkom je to 👌

Blog Instagram

nat

 

Ktorý outfit sa vám páči najviac?

Comments

comments


 1. antela

  8 februára

  Beautiful inspirational photos! :)
  kisses from Italy
  http://blamod.com

 2. ilijacfashion

  9 februára

  Fantastic post, I very like it :)

  new post
  https://www.instagram.com/ilijac/
  http://mensfashionobsession.blogspot.rs/

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot