Ktoré doplnky do obývačky sú IN?


Teplo domova, príjemná atmosféra a taká tá domácka pohoda je na nezaplatenie. Vytvoriť si ten správny “domov” môžete aj za pomoci správnych doplnkov. Ktoré sú tie vyvolené, praktické a využiteľné doplnky do naozaj každej obývačky? Poďme sa ne pozrieť 👇

Vankúše 

Povedzte mi, čo je lepšie ako si ležkať na mäkkých vankúšoch? Tento malý doplnok, vie naozaj doladiť design obývačky a vie pôsobiť veľmi útulne. Ešte lepšie je, ak máte vankúše obojstranné a tým pádom ich viete aj veľmi rýchlo meniť. Už len ich pekne rozložiť po sedačke, zakryť sa do dečky, čaj v jednej ruke, koláčik v druhej ruke a víkend sa môže začať!

IMG_5771

IMG_5774

 

Sviečky

Oh taký romantický večer pri sviečkach 💕 Aj keď možno nie ste romantik, sviečky sú skvelá vec. Nielen preto, že ak vám vypadne elektrika, máte si s čím posvietiť, ale sviečky vedia naozaj vykúzliť príjemnú atmošku. Niekedy je dobré sa len tak zrelaxovať, zapáliť sviečky a odpočívať. Tie voňavé, ešte pridajú aj príjemnú vôňu do domácnosti, čo opäť len dotvára rajskú náladu priamo u vás doma.

IMG_5769

 

Svetielka a fotky

Myslím, že každý mi dá zapravdu, že fotky naozaj vytvárajú pocit útuľnosti a domova. Spomienky nám ostanú celý život, a podľa mňa nie je nič krajšie ak máte na stene fotku, ktorá pripomína skvelý čas strávený cestovaním, s priateľmi alebo rodinou. Tento držiak na fotky, je chodiaca spomienkáreň a s ním veru, že nezabudnete na nič! Zaveste si naň len to najlepšie a keď nebudete mať čo robiť, stačí si len “prelistovať” vašu kroniku zážitkov a hneď máte krajší deň.

Svetielka 💡 svetielka 💡 svetielka! Moja závislosť. Zavesiť nad posteľ, medzi knihy, na záclonu, nad pracovný stôl – jednoducho kdekoľvek im nájdete miesto, tam vám budú spríjemňovať deň. Jediná malá nevýhoda je to, že majú krátky kábel, preto vyberajte tie s nabíjaním na baterky. Joj už sa teším dnes domov! ✌

IMG_5801

IMG_5793

Aké doplnky máte doma vy najradšej?

Photo Alexandra Hraškova 

Model Iveta

 

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot