Kvetované šaty hýbu svetom!


Ale máme vonku pekné počasie však? Aj vy ráno vstanete a hneď rozmýšľate nad tým, aký pekný jarný outfit by ste spravili?Instablogerka JankaTopanka si obľúbila kvetované šaty a pripravila 2 outfity, s ktorými môžete vyraziť hneď do ulíc.

Photo Darina Sklenárová

Romantika alebo Boho štýl?

Kvety automaticky evokujú nežnosť a sú neodmysliteľným symbolom jari. Trendy  na Jar/Leto sa vždy skladajú z kvetov a pestrých farieb. Z tohto dôvodu nemôžete nikdy šliapnuť vedľa, ak vám jedny šaty s touto potlačou budú visieť v skrini. JankaTopanka si vybrala kvetované midi šaty, ku ktorým zvolila čierny klobúk. “Outfit je vhodný nielen na nedeľný obed ale aj utorkové stretnutie s priateľom. Veľmi rada kombinujem šaty a klobúk, keďže si myslím, že tento doplnok oživí akýkoľvek outfit.” vraví Jana.

zoot kvetovany saty

Poznáte boho štýl? Jedna vec je, že je naozaj boho-vský ale tiež má vintage, retro, hippie nádych. Druhá kombinácia je spojením mestskej módy a spomínaného bohovského štýlu. “Nikdy nenosím jednu vec rovnako a preto som tentokrát tieto kvetované šaty obliekla do hippie štýlu. Stačí málo ako šatka uviazaná okolo hlavy, veľké okuliare a ruksak.” radí instablogerka.

zoot saty

Hýbu kvety aj vašim šatníkom? 

Ukážte nám vaše outfity na instagrame s hashtagom #moojzootpribeh!

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot