READING

#LEBOLETO – Behám na koni!

#LEBOLETO – Behám na koni!

Nie nadarmo sa hovorí: ” V zdravom tele zdravý duch!” Nebojte sa vydať zo seba maximum a vyzerajte pri tom ako z najnovšieho módneho magazínu! Leto je stále prítomné a preto bežte, čo vám sily stačia, ak vám cestu skríži horúčava, zožeňte si napríklad koňa. Viete prečo? LEBO LETO!

Foto : TheVisionPhotos 

Behám na koni

Beh sa pomaly ale iste stal jedným z najobľúbenejších športov tejto doby. Je to jeden z tých pohybov, ktorý je najviac prirodzený nášmu telu (áno, sedenie pri počítači nie je až tak prirodzené 😀 ). Keď si to tak vezmete, nepotrebujete k nemu vôbec nič. Stačia vám tenisky a hlavne chuť a odhodlanie urobiť niečo pre seba a svoje telo. Ak by sme mali byť detailisti, je dobré vlastniť aj športovú podrsenku, poprípade nejakú fajn fľašku na vodu alebo funkčné športové kraťasky, v ktorých sa nám bude príjemne zdolávať náš osobný rekord (napr. schody na Slavíne, alebo beh na Kamzík). Pre tých viac šialených, je vhodné zabezpečiť si aj koňa, aby ste mali na čom behať ako naša stylistka Biba. 😀

Kde to všetko začalo?

Vedeli ste, že prvé tenisky boli vyrobené na basketbal? Až o niekoľko rokov neskôr, sa aj ženy mohli tešiť z prvých ženských modelov. Táto obuv, bola vplyvom módy naozaj všade prítomná. Na diskotékach, v kanceláriach, v kostoloch..Chcete vedieť, ktoré tenisky sú na túto sezónu najlepšie podľa ZOOTieho módneho vkusu? Nechajte sa inšpirovať teniskovým článkom, kde nájdete to pravé orechové pre vaše nožky.

VIAC V PREDCHÁDZAJÚCOM ČLÁNKU 

DSC_1370


Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot