READING

#LEBOLETO – Maratón v opätkoch!

#LEBOLETO – Maratón v opätkoch!

Pomaly ale iste sa blížime k druhej polovici leta a preto je najvyšší čas začať “z vysoka”. Na vysokej nohe sa toho dá zvládnuť v lete až- až! Cieľová čiara je už nadosah, obujte si opätky a zabehnite maratón. Viete prečo? #LEBOLETO. 🔆🔆

Foto : TheVisionPhotos 

Opätky na antuku

Opätky sú bežnou súčasťou šatníka pomaly každej ženy. Dnes si už pod slovom “vysoké opätky” nemusíme zrovna predstaviť krkolomné 20cm topánky, v ktorých sa hneď vidíme s vyvrtnutým členkom. Aby opätok neurobil viac škody ako úžitku, mal by byť vo veľkosti približne 5cm a mali by sme ich mať na nohách cca 2-3hodiny denne. Následne je dobré si rozcvičiť chodidlá, aby sme ich oživili. Jasné, proti gustu žiaden dišputát a keď tužíte po nekonečných nohách, určite si vyberiete topánky na vyššom opätku ako 5cm. V podstate, toto leto je dovolené všetko, takže kľudne si zbehnite na ihrisko vo vašich vysokých topánkach alebo si spravte RADOSŤ novým kúskom zo ZOOTu. :-)

Žensky a zmyselne

História opätkov je naozaj veľmi zaujímavá. Kto by to bol povedal, že opätky začali nosiť hlavne muži?? Symbolizovali ich prístup ku kráľovskému dvoru a ich status. Aj dnes dizajnérske topánky ako Louboutin alebo Manolo Blahnik, symbolizujú určitý status. Ale čo tam po statuse, pekné topánky si viete kúpiť aj za menej peniažkov ako zrovna spomínané dizajnérske kúsky (napr. topánky značky Miss Selfridge).

VIAC V PREDCHÁDZAJÚCOM ČLÁNKU

DSC_1412

Kde si všade obúvate opätky vy?

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot