#LEBOLETO – Plavky aj do kancelárie!

Nech zdvihne ruku ten, kto nemá doma plavky? Ha! Všetci máte. Niekedy je veru škoda, nechať ich čakať v skrini iba do dovolenky alebo návštevu kúpaliska. Nebojte sa vážení a milí, my v ZOOTe sme inovátori a pre nás je povolené všetko! Plavky do práce, plavky do kina, plavky všade okolo nás! Viete prečo? #LEBOLETO. 🔆🔆

Foto : TheVisionPhotos 

Plavky do kancelárie

Naša Partner Manager Hanka, nakombinovala plavky do business outfitu a vyzerá Ú-ŽAS-NE! Jednoduché jednodielne plavky s volánmi, ktoré vyzerajú ako body, k tomu trojštvrťové modré nohavice, výrazné červené lodičky, malá kabelka iba na to “naozaj podstatné” a outfit máte na svete. Ak chcete zakomponovať plavky do vášho outfitu do práce, vyberajte skôr jednofarebné motívy a jednoduché prevedenia, ktoré nerušia firemnú morálku a dress code.

Plavky ako súčasť bežného outfitu

Idete s kamoškami do kina alebo na drink podvečer do mesta? Plavky môžete kľudne zobrať so sebou! V našom poslednom článku o TRENDOCH sme sa pozreli práve na to, ako ladiť plavky do našich bežných outfitov a na čo netreba pri tom zabudnúť (napríklad na to, že jednodielne plavky síce vyzerajú ako body, ale nemajú odopínajúce gombíky medzi nohami, čo môže skomplikovať určité situácie).

👉 VIAC NÁJDETE V TRENDOCH 

plavky_cover

 

Ako najradšej nosíte plavky vy?

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot