READING

#LEBOLETO – Šaty aj do bazéna!

#LEBOLETO – Šaty aj do bazéna!

3,2,1 – skok! V lete sa mesto okolo nás mení na rozpálenú púšť a každý z nás sa túži cítiť pohodlne a sviežo. Nebojte sa vážení a milí, my v ZOOTe sme inovátori a pre nás je povolené všetko! Pre nás nie sú šaty iba do ulíc, ale aj do ľadového bazéna! Viete prečo? #LEBOLETO. 🔆🔆

Foto : TheVisionPhotos 

Šaty do bazéna

Náš Creative Supervisor Lýdia, sa s ničím a s nikým nepára. Keď jej začne byť horúco, nemá problém užívať si slnečné lúče v najbližšom bazéne. “Byť v šatách v bazéne, má celkom iné čaro. Cítite sa, že robíte niečo zakázané, niečo vzrušujúce a pritom úplne prirodzené. Len tak sa nechať unášať vodou, nechať sukni, nech si robí čo chce. Zakázané potešenia. Materiálna vina.” vraví Lyd. Takže milí čitatelia, šup si vybrať ŠATY do najbližšej VÝDAJNE RADOSTI a nechajte sa už len unášať silou vody.

Ako na šaty rôznych dĺžok

Mini, midi alebo maxi? Dnes už poznáme šaty rôznych dĺžok a vždy sa zíde inšpirácia ako a s čím ich skombinovať. Spojili sme  najlepšie outfity našich blogeriek a pripravili tri rôzne kombinácie, ktoré môžete už zajtra mať aj vy vo vašom šatníku. Natinstablog skombinovala geometrické maxi šaty, Sweet Lady Lollipop siahla po prúžkových midi šatách a Style of Becca nám prezradila, aká dĺžka mini šiat je u nej prípustná.

👉 VIAC V TOMTO ČLÁNKU

saty zoot blogerky

 

Skúsite aj vy letné osvieženie v šatách?

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot