READING

M&Co: Pre ženy, ktoré dobre vedia, čo im pris...

M&Co: Pre ženy, ktoré dobre vedia, čo im pristane


Rodina, spoľahlivosť, dôvera, zodpovednosť. Nie je to v dnešnej dobe super rýchlych trendov a divokej spotreby trochu passé?  Nie je! Zoznámte sa s  M&Co, novou značkou na ZOOTe, ktorá rozradostní všetky ženy.

Nie, toto nie sú iba plané reklamné kecy. Stačí sa pozrieť tejto britskej módnej značke na zúbok. Keď pred 50 rokmi otvárali prvú pobočku, išlo o rodinný biznis. Dnes už ich majú 300 a v jadru sa nič nezmenilo. Z 4 tisíc zamestnancov je ich takmer štvtina svojmu zamestnávateľovi verná viac než 10 rokov. A pozor, nájde sa aj taký inventár, ktorý tam pracuje viac než 30 rokov. Je jasné, že si ich M&Co nadovšetko cení, pretože jedine čas ukáže ozajstný charakter.

Modely M&Co sú pre ženy v najlepších rokoch, ktoré dobre vedia, čo im pristane. Spojuje ich vysoká kvalita a ceny, ktoré sa naopak držia príjemne pri zemi. Nezáleží na postave ani dennej dobe. Táto značka tvorí pre ženy také, aké sú. Rozpätie veľkostí tak siaha od S až po 4XL, pretože v tomto ohľade na veľkosti nezáleží. Každá je krásna!

Zodpovedne sa M&Co stavia k svojej spoločenskej roli, pretože sa angažuje v niekoľkých charitatívnych projektoch. Od roku 2003 značka venovala už dva milióny libier na výskum rakoviny. Zamestnanci naviac odovzdávajú časť svojho platu v rámci tzv. Payroll giving na zaslúžené účely. A v neposlednej rade je to projekt ETHICAL TRADE, ktorý dbá na kvalitu práce a života procovníkov módných tovární v rozvojových krajinách.

Táto značka si nás pekne získala, a tak ju pošleme nadšene ďalej. Teraz ste na rade vy!

M&Co v 3 SLOVÁCH:

DOSTUPNOSŤ: Kvalitné kúsky za dostupné ceny.

VARIABILITA: Spektrum štýlov pre všetky príležitosti a veľkosti pre všetky postavy (od tých twiggy až po dievčatý „krv a mlieko“).

ZODPOVEDNOSŤ: Značka sa angažuje v boji proti rakovine a dbá na životné podmienky pracovníkov vo svojich fabrikách.

DEGUSTAČNÁ PORCIA M&Co PONUKY:

DO KOLEKCiE >

TEXT: 

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot