READING

Nájdime spoločne týmto psíkom domov! 1.časť

Nájdime spoločne týmto psíkom domov! 1.časť

ZOOT robí nielen radosť, ale aj rád pomáha iným. Už druhým rokom pomáhame útulku Zatúlané psíky Šaľa. Útulkov je na celkom Slovensku neúrekom, ale u Gitky a Borisa v Šali cítiť, že každý jeden psík je pre nich výnimočný a každý jeden si zaslúži len to najlepšie. V Zatúlaných psíkoch sú zverenci celý deň vonku, užívajú si voľný pohyb, bazén a spoločné hry. A to sa nám na tom páči najviac. Aj keď sú psíky v Útulku, v podstate tam žijú na dvore ako veľká svorka pri veľkom dome. Tento pocit, ktorý z Útulku človek nadobudne však nie je len tak. Stojí za tým pot, neskutočná energia a isto aj slzy dobrovoľníkov, ktorí robia všetko preto, aby sa mali u nich psíky čo najlepšie.

ZOOT Zatúlaným psíkom pomáha najmä dočaskami a sem-tam granulkami a hračkami, ktoré do útulku nosíme. Tentokrát sme zavítali do útulku Zatúlané psíky v Šali, aby sme nafotili týchto krásnych psíkov a pomohli im tak nájsť skvelých majiteľov a teplý domov, kde bude o nich dobre postarané. Predsa si to len zaslúžia. Keby vám niektorý padol do oka, neváhajte sa ozvať naniektoré z konkrétnych čísiel.

Viac infomácií o psíkoch nájdete na ich facebookovej stránke 👉  Zatúlané psíky Šaľa.

FRENKY

Frenky je úžasný psík plný lásky. Veľmi túži po ľudskej pozornosti a kontakte. Je veľmi vnímavý a šikovný psík, ktorý sa ľahko učí. Vonku vám prinesie loptičku, vyrazí s vami na výlet a doma vám bude ležať pri nohách a čakať na vaše pohladkanie. Keď ho navštivíte v útulku bude sa vás držať doslova ako kliešť, pretože veľmi túži po vlastnom páničkovi.

✔ Mladý, dvojročný psík

✔ Miluje pohyb vonku a dlhé prechádzky. 

zoot psik chivas

Podmienky adopcie zastrešuje útulok 👉 Zatúlané psíky Šaľa.

Kontakt: 0903 280 997, 0908 714 628

QUIMBY

Quimby okamžite upúta pozornosť každého okoloidúceho. Je to kríženček, ktorý je jedinečný svojou povahou. Je neskutočne rozkošný a naživo vyzerá ešte čarovnejšie ako na fotkách.

✔ Dvojročný kríženček jazvečíka a vlčiaka

✔ Absolútne oddaný a pokorný psík, ktorého keď človek zavolá pribehne k nemu a schúli sa pri nohách.

zoot psik II

Podmienky adopcie zastrešuje útulok 👉 Zatúlané psíky Šaľa.

Kontakt: 0903 280 997, 0908 714 628

CHIVAS

Chivas mal neľahký osud. Od šteniatka vyrastal v kopke, kde nebolo ani len okno – žiadne denné svetlo, žiadny čerstvý vzduch, žiadny pohyb, peliešok, miska s čistou vodou…nič. Len holá zem a tma. Keď plakal od zúfalstva, dostalo sa mu bitky a kriku. Keď sa prvýkrát dostal von, behal dokola a nevedel sa toho šťastia z pohybu nabažiť. Už to bude dva roky odkedy je Chivas v útulku.

✔ Trojročný kríženec s teriérom

✔ Mimoriadne inteligentný pes, ktorý potrebuje lásku a domov a kde sa mu budú mať čas venovať

✔ Rád sa učí nové veci a miluje pohyb

✔ Vhodný na dvor aj do bytu

zoot psikPodmienky adopcie zastrešuje útulok 👉 Zatúlané psíky Šaľa.

Kontakt: 0903 280 997, 0908 714 628

Ďakujeme za každé zdieľanie nájdenie nového domova!

Váš ZOOT :-)

Comments

comments


  1. anna

    16 septembra

    Velmi casto si u vas objednavam ale budem este viac a dam dore recenzie aj kamaratkam velmi ma potesilo ze robite nieco pre opustenych psikov je to skvely napad :-)

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot