Nechajte sa uniesť retro štýlom!


Nechajte sa uniesť retro štýlom! A prečo nie? Móda sa stále obmieňa a niektoré vintage kúsky sú na nezaplatenie! Ak máte dilemu ako ich kombinovať, pozrite sa na štýl od instablogerky a stylistky Jany Kočišovej aka JankaTopanka.  👇

Photo  Viktoria Akbariova 

IMG_1419-Editpp

Prečo sa vraciať v móde?

Určite si všetci pamätáte staré filmy, kde ženy nosili veľké okuliare, ktoré kombinovali so šatkami, ich osí pás zvýrazňovali široké opasky a ladné nožky sa skrývali v midi dĺžkach šiat. Aj keď dnes v takomto outfite nepôjdete podľa posledných trendov, stále má takýto retro look šmrnc. Bude to tým, že je to niečo retro alebo to bude tým, že nosiť vintage kúsky, chce určitú sofistikovanosť  a pohľad na módu?

IMG_1445-Editpp

Z čoho sa skladá retro outfit od JankyTopanky? “K môjmu novému klobúčiku som chcela nakombinovať niečo naozaj špeciálne. Na ZOOTe som našla krásne vintage šaty, ktoré som skombinovala s topánkami od Vaganbond. Boli veľmi pohodlné a ich tvar ma hneď zaujal. Na plece už len kabelka od Dorothy Perkins a všetko spolu pekne začalo ladiť. Samozrejme som využila aj opasok, čo som našla ešte mojej mamine v skrini.:-)

IMG_1459-Editpp

Ako sa vám páči takýto look?

Obliekli by ste si ho? 

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot