READING

Nemračte sa na LETO! Ktoré sú najlepšie slnečné ok...

Nemračte sa na LETO! Ktoré sú najlepšie slnečné okuliare?

Slnečné lúče rozpaľujú nielen naše telá, ale dávajú zabrať aj našim očiam. Žmúrenie a mračenie sa, zrovna nevyzerá sexy, preto si dnes ukážeme najlepšie značky slnečných okuliarov, ktoré nájdete na našom/vašom online obchode s módou ZOOTe. Samozrejme aj dnes platí, ak by vám jeden pár na očiach nestačil, kľudne si dajte aj ďalší pár na nos #LEBOLETO!
ivka_06-2
Retro úlet Jeepers Peepers
Firma vznikla v roku 2005 a ich hlavným cieľom je spojiť retro prvky do nového dizajnu. Pravidlom je rozumná cena, ktorú si môžu dovoliť všetci milovníci slnečných okuliarov.  V ich dizajnoch nájdete čiernu farbu v kontraste so zlatou alebo striebornou, ale neboja sa aj farebnejších verzií alebo dokonca transparentných okuliarov. Už len nájsť ten správny typ pre vás a slnečné lúče počas dňa nebudú pre vás prekážkou. :-)
Francúzska ochrana IZIPIZI
Áno, správne tušíte, naša posledná novinka v slnečných okuliaroch je práve IZIPIZI z Francúzska. Ich unisexové modely sadnú či mužom alebo ženám a ich 100% UV ochrana vám zabezpečí tú najlepšiu ochranu pred slnkom. Okuliare sú vyrobené z kovu a plastu. Ak by ste sa veľmi nudili, nožičky okuliarov sú flexibilné a možete ich roztvoriť do viac ako 90°. Veď čo, všetko ide “easy-peasy”.
_MG_8998
KOMONO
Dizajnový minimalista z Belgicka, ktorý je u nás veľmi obľúbený, bol založený v roku 2009 dvomi kamáratmi, ktorí spojili nadčasovosť a jednoduchosť do jedného dizajnu. V ich okuliaroch sa odráža celá paleta farieb a minimalistickej estetiky, ktorú nikde inde nenájdete. Okrúhle tvary alebo tzv. “cat eyes” nájdete práve u nich. A že sú obľúbené, to je jasná vec. Radi ich nosia aj módne blogerky, ktoré si na doplnky naozaj potrpia (viď. blogerka Style of Becca).
19787248_1586109478107130_1374978971967868980_o
Škandinávske Pieces
Hygge škuľky z Dánska nás obšťastňujú už od roku 2003. Keďže ponúkajú celú radu doplnkov, ich hlavný cieľ je pomôcť ženám vytvoriť dokonalý look, ktorý bude doplnený nielen šperkami, ale aj  štýlovými a kvalitnými slnečnými okuliarmi. Každý deň mapujú módne trendy, ktoré sa snažia preniesť do svojich najnovších dizajnov a následne ich ukázať v nových fresh kolekciách svojim zákazníčkam.
Aké okuliare sú vaše srdcovky?

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot