READING

Pohyb je sexy! A s novým outfitom určite

Pohyb je sexy! A s novým outfitom určite


Nohavice sú nám trošku úzke, tlačí nás gombík a my krvopotne hľadáme vinníka! Nuž priatelia, sklamem vás, za tesnejšie nohavice si môžeme naozaj sami..alebo teda tie koláčiky! Aby ste nabrali nový elán do cvičenia, naša stylistka Biba pre vás pripravila svieži, cvičiaci outfit, s ktorým pôjde cvičenie o niečo ľahšie!

Foto TheVisionPhoto

 

Som odvážna

Je vám pri cvičení také teplo, že vás to núti vyzliekať? Cvičiť sa nechodí iba v starých, rozťahaných tričkách ale aj v sexy crop topoch. Americká značka IVY PARK, ktorej spoluzakladateľka je známa speváčka Beyoncé ponúka oblečenie na cvičenie, ktoré spĺňa všetko čo potrebujeme. Dobre sa nosí, sedí na postavu a má to šmrnc!

TIP: Aby ste na rotopéde po 5 minútach neodpadávali, dajte si malý challenge od fitness blogerky Kayla Itsines vo videu nižšie :)

zoot_biba_radi

Športové oblečenie na každý deň

Bojíte sa, že vás cvičenie omrzí a vy nebudete vedieť kam vynosiť nové legíny? Minuloročný trend “Athleisure” kedy športové oblečenie nosíme v každodenných outfitoch, môžete využiť aj dnes.  Mikinu oblečiete k nohaviciam, tenisky ku kabátu a legíny ku košeli a saku. Všetko kúpite ešte dnes vo výpredaji na ZOOTe

 

 

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot