Príbeh značky: Desigual


Španielsko je zem slnka, vášne, hrdosti a značky Desigual, ktorá v sebe snúbi všetky tri predchádzajúce body. Slnko, pretože miluje farby, vášeň, ktorá srší z jej trúfalých vzorov a hrdosť, s ktorou ľudia jej kúsky nosia.

Vo svojich dvadsiatich rokoch sníval Thomas Meyer o svete, v ktorom sa budú ľudia obliekať inak. Od roku 1984, kedy značku založil, sa tak snažil šíriť dobrú náladu, originalitu a kreativitu medzi ľudí. Jeho mottom je: “Obliekame ľudí, nie telá.” Krásne tak poukazujú na jedinečnosť každého z nás a na to, ako ju dávame na obdiv prostredníctvom svojho obliekania. 

Desigual umožňuje vyjadriť našu osobnosť od hlavy až k pätám. Či už ide o tričká, šaty alebo celú radu doplnkov. Divoké vzory a veselé farby sú dva hlavné piliere, ktoré spojujú všetky kúsky tejto stelesnenej vášne. Španieli farby milujú, budia v nich vášeň rovnako ako muleta vydráždi býka pri corride.

O úspechu značky svedčí aj to, že má na Broadwayi prenajatý celý dom, ktorý je vždy natretý do farieb a motívov najnovšej kolekcie. A presne o tom Desigual je, vyzerať inak, nezvyklo, vynikať. A preto jeho kúsky spoznáte na prvý pohľad. Od roku 2012 ponúka dokonca aj topánky. A žiadne Made in China! Topánky sú šité doma, pekne v Španielsku. Tam sú tiež kompletne automatizované sklady, v ktorých počujete iba dokonalú symfóniu strojov, pretože iba tie tam pracujú. Nebojíte sa vyjadriť svoju jedinečnosť a povedať nie nudným uniformám, rovnako ako ďalší ľudia, ktorí nosia kúsky Desigual?

  1. veta: FARBY: Desigual miluje farby a jedna nikdy nestačí.
  2. veta: VZORY: Že je to moc divoké? Nezmysel, nebojte sa vystúpiť z rady.
  3. veta: OD HLAVY AŽ K PÄTÁM: Desigual vás oblečie od topánok, až po šaty na večer so sangriou.

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot