READING

Príbeh značky / TALLY WEiJL: TRENDY KÚSKY PRE SEBA...

Príbeh značky / TALLY WEiJL: TRENDY KÚSKY PRE SEBAVEDOMÉ ŽENY


Švajčiarsko už dávno nie je iba krajinou čokolády a kvalitných hodiniek, je aj  miestom, odkiaľ prichádzajú módne inšpirácie. Napríklad v podobne značky TALLY WEiJL.

Príbeh TALLY WEiJL sa začal v roku 1984 v malej garáži. Mladá Tally Elfassi-Weijl tu vtedy začala navrhovať oblečenie, aby si skrátila čakanie na začiatok semestra na univerzite v Lausane. So svojím obchodným partnerom Beatom Grüringom potom v malom Fiate rozvážali konfekciu do veľkých švajčiarskych módnych domov a butikov. Ich receptom na úspech sa stala schopnosť dodávať novú kolekciu každý mesiac. Po otvorení prvých obchodov a úspešnom zavedení konceptu franšízy sa ich podnikanie začalo rozrastať do ďalších krajín. V súčasnosti má TALLY WEiJL 800 obchodov v 37 krajinách a viac ako 3 400 zamestnancov po celom svete.

V ich kolekciách  nájdete všetko od mäkkých pletených svetrov cez športové mikiny až po košele s potlačou a sexy body – preto sa nebojte kombinovať štýly práve s touto značkou. Všetko je dovolené. Či už vám je bližšia duša veľkomesta, alebo príroda, módne dobrodružstvo je zaručené. 

 

TALLY WEiJL V TROCH SLOVÁCH:

TRENDY

Must-have kúsky pre mladé ženy podľa posledných trendov.

DENIM

Svetlo alebo tmavo modré, vyšúchané alebo s bláznivým efektom, skinny či boyfriend… TALLY WEiJL má rifle pre každú postavu a štýl.

SEBAISTOTA

Pre ženy, ktoré sa chcú cítiť krásne, sexi a sebavedomé.

 

Patrí TALLY WEiJL k vašim obľúbeným značkám?

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot