READING

Radosť z Banskej Bystrice

Radosť z Banskej Bystrice


Chcete vedieť, ktorá Výdajňa radosti je ku vám najbližšie? A aké benefity ponúka? Tak ste tu správne! Rozhodli sme sa vám predstaviť jednu za druhou. Pripravili sme pre vás špeciálne stories, kde sa dozviete o zákulisných príhodách so zákazníkmi, predstavíme vám kolektív jednotlivých Výdajní a dovolíme vám nazrieť pod pokrievku celého chodu a fungovania. Chceme aby ste sa u nás cítili ako doma a preto pokračujeme ďalšou výdajňou – Banská Bystrica  💋

zoot bb

BENEFITY

  1. PARKOVANIE  hneď pred výdajničkou  za maličký poplatok.
  2. SUPER PRÍSTUP K MHD, ktorý ocenia všetci, čo nejazdia autom.
  3. VÝDAJŇA sa nachádza v blízkosti srdca Banskej Bystrice a to Námestia SNP. V okolí sú reštaurácie, kaviarne aj rôzne kultúrne pamiatky.
  4. TRI KABÍNKY na prezliekanie s veľkými zrkadlami a šepká sa, že jedno z nich zužuje. 😉
  5. NA SEDENIE sú k dispozícií 3 tuli vaky a skrátiť čakanie si môžete s FREE WIFI, ktorá nie je oficiálne voľná, ale heslo vám radi poskytneme.
  6. PRIAMY PREDAJ  sa skladá z najlepších kúskov, ktoré u nás nájdete offline.

Banská Bystrica

Otvorenie Banskobystrickej radosti?

Výdajňa sa otvorila 14.4.2016 a tak oslavujú svoje 1. narodeniny! 🎉

Charakter výdajne?

Na výdajni v Banskej Bystrici nájdete čisto babský kolektív, kde najdlhšie rozdáva radosť priateľská Anička. Vďaka radostníčke Ivke, je vo výdajni vždy veselo a nová posila Nikol, vám vďaka vycibrenému vkusu, vždy ochotne poradí s nákupom. Všetko má pod palcom vedúca radostíkov Evka, ktorá sa stará o príjemnú atmosféru a zabezpečuje tie najlepšie kúsky na výdajni.

Čo ich baví/nebaví na ZOOT práci?

Radostníci vravia: “Baví nás práca s vami, milí zákazníci. A to hlavne keď ste spokojní a šťastní, vtedy sme my ešte spokojnejší, lebo vieme, že to čo robíme má zmysel.”  :-)

Najlepší/najhorší zážitok z výdajne

Najvtipnejší a zároveň najhorší zážitok bol, keď našu krásnu výdajňu vytopilo. Veľmi príjemné naopak bolo, keď sme dostali od zákazníkov malú drobnosť, ktorá nás potešila. Naša Nikol spomína na moment, keď jej v kase došla páska a nedalo sa jej ju vymeniť a keďže zákon schválnosti funguje, výdajňa bola zrovna úplne plná.” s úsmevom spomína výdajníčka Evka.

Poznajú radostníci mená svojich stálych zákazníkov?

Áno a hneď ako radostníci vidia známu tvár vo dverách, utekajú im rovno pre radosť.

Odkaz pre zákazníkov

,,Chceli by sme vám aj naďalej robiť radosť a ak sa vám niečo páči u nás, nebojte sa a urobte si ju! Ďakujeme, že ste!” odkazujú radostníci z Banskej Bystrice :-)

Výnimočným ich robia aj radostnícke tričká, ktoré má každá výdajňa iné a zároveň typické pre svoje mesto a kraj. Môžete v nich vidieť radostníkov s úsmevom vítať svojich zákazníkov! Dokonca si ich môžu priamo na Výdajni radosti kúpiť aj samotní zákazníci.

bb zoot tricka

P.S. ak potrebujete rýchly a efektívny darček, na tejto výdajni si viete kúpiť aj VOUCHER 😉👇


Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot