Rifľobranie podporili aj známe tváre!


Pamätáte si, ako sme spomínali o našej milej rifľovej akcii, ktorú máme na Výdajni Štúrová v Bratislave? Tak nielenže stále pokračujeme v zbieraní nepotrebných riflí, ale zastavili sa u nás aj milé a známe influencerky, ktoré nás prišli podporiť. Kto všetko nás prišiel pozrieť sa dozviete v dnešnom článku!

 

RIFĽOBRANIE, čo to je?

Tento náš projekt sa nesie v konaní DOBRA a vyrábaní hračiek a pelieškov z nepotrebných riflí. Ak chcete aj vy pridať ruku k dielu, prineste vaše denimové nohavice, ktoré už nepotrebujete na našu Výdajňu a my vám dáme -15% na vystavený riflový tovar. Rifle môžete priniesť do 31.3.2018. :) Ak chcete viac info o tejto akcii, čítajte náš článok o RIFĽOBRANÍ.

 

Kam treba prísť?

Štúrova 19
811 01 Bratislava – Štúrova, City Gate

Kedy treba prísť?

PO-PI: 09:00 – 20:00
SO: 10:00 – 16:00
NE: Zatvorené

Kto nás prišiel podporiť?
Z blogerského sveta nám prišla odovzdať pár nepotrebných riflí Rebeka z blogu Fresshion, ktorá prišla aj s krásnym chlpáčom. Ak sledujete YOUTUBE, určite vám neušla youtuberka Moma a jej kamoška influencerka Nat Kerny. Aby toho nebolo málo, svoje rifle nám prišla odovzdať aj Romi Klimek, ktorá je spoluzakladeľkou zvieracieho útulku Pes v Núdzi. My sme jej ako odplatu darovali pár riflových kostičiek a pelieškov pre jej zverencov v útulku.
zoot_riflobranie

Ak ste ešte neboli u nás vo Výdajni, tak určite príďte a nezabudnite si so sebou priniesť aj rifle!

Ďakujeme :)

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot