READING

Rok 2017 v ZOOTe! Čo sme všetko s vami zažili?

Rok 2017 v ZOOTe! Čo sme všetko s vami zažili?


Rok 2017 máme už úspešne za sebou a práve teraz pripravujeme samé novinky na ďalší rok 2018. Ale aby sme moc nepredbiehali udalosti, pozrime sa, čo sme spolu zažili v predchádzajúcom roku. Viete aká bola najväčšia RADOSŤ, ktorú si niekto u nás urobil? Pamätáte si koľko výdajni sme otvorili? Neviete? My áno! Pozrite sa spolu s nami, čo všetko sme aj vďaka vám zažili. 👇👇

 

Koľko výdajní sme otvorili a koľko vecí sme vyexpedovali?

Minulý rok sme denne vyexpedovali 50 000 kúskov za účelom urobiť vám RADOSŤ. Tie ste si následne mohli nájsť na 2 nových Výdajniach radosti. Verte či nie, ale už ich máme tucet!

zoot2017

Najobľúbenejšia Slovenka?

Áno! Zo ZOOT ORIGINAL ste si najviac kupovali tričká s námetom “slovenka”. Dokopy sa ich predalo 841 kusov. Počas roka sme vám priniesli až 200 nových a neopozeraných značiek trendy oblečenia. Tipnite si, aká bola u nás najštedrejšia objednávka – táto 100% RADOSŤ mala hodnotu 1123,65€!

zoot_2017

Koľko krát si dáš kávu, toľko krát si človekom

Ha, a u nás sme sa stali človekom presne 5434-krát, keďže toľko šálok kávy sa u nás spotrebovalo. Sledujete náš INSTAGRAM? V tom prípade vám neuniklo, že sme sa prejedli na našich spoločných raňajkách celkom 49-krát. Mňam! Už sa tešíme na ďalšie. :-)

zoot2017_

ZOOT pomáha & ZOOT ľúbi

Spoločne v ZOOTe sme prežili niekoľko dobrých správ. Ak máme byť presní, zažili sme spolu 2 zásnuby a bocian zaklopal na naše okná 3-krát. Nezabudli sme ani konať DOBRO a našli sme domov 7 psíkom.

zoot_2017__

Ďakujeme Vám za úžasný rok a veríme, že tento bude ešte lepší!

Váš ZOOT ❤


Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot