READING

Rozlúčka so slobodou na niekoľko spôsobov! Tieto b...

Rozlúčka so slobodou na niekoľko spôsobov! Tieto baby to vedia


Vaša najlepšia kamoška sa čoskoro vydáva a plánujete rozlúčku so slobodou? Tvoj obľúbený obchod s módou ZOOT myslí aj na toto. Nielen, že sme pripravili aj špeciálnu kolekciu na rozlúčku so slobodou ale aj sme našli výborné inšpirácie od našich módnych kamošiek blogeriek, vďaka ktorým si rýchlo a ľahko nájdete vo vašom šatníku outfit na piatkový rozlúčkový večer.🙋

 

Rock&Roll chick

Blogerka Becca z blogu Style of Becca vsadila na známu kombináciu bielej a čiernej farby v kontraste s riflovou vestou, ktorá dodáva outfitu rockový šmrnc. Ak ste práve rocková duša, ktorá rada experimentuje, nebojte sa  zmeniť si dočasne aj farbu vlasov a to pravé odviazanie môže začať! :-)

Blog Instagram

32221935393_351f43de32_o

 

Tričkový gang

Čo takto si dať rovnaké tričká s vtipným nápisom? Pripravte si pre nevestu špeciálne tričko zo ZOOT Original aby bolo každému jasné, že kto sa čoskoro vydáva, do batôžka si zbaľte fľašku vychladeného šampanského a široký úsmev! Ste Tím nevesty? Tak to povedzte pekne nahlas!

 

Extravagantná

Nat z blogu Natinstablog sa nebojí nosiť aj viac extravagantné kúsky, ktoré zaujmú nejeden pohľad. Milujete tyl? Tak si ho oblečte ako sukňu, top alebo ako šaty! Kedy inokedy ako práve na rozlúčku so slobodou, sa môžete takto “beztrestne” šialene obliecť? (samozrejme, že môžete každý deň 😉  My vravíme “Hell YEAH” ✌.

Blog Instagram

dolly-designer-blue-dress-6

 

Som klasik

Sukne, šaty, párty štýl a hlavne vysoké opätky! Milujete život na vysokej nohe a ste odhodlaná v nich pretancovať celý večer? Rozlúčka so slobodou je oslava na ktorú sa nezabúda, takže siahnite po sexy šatách, volánoch alebo čipke. Nebojte sa siahnuť aj po mini dĺžkach, ale samozrejme všetko s gráciou a s vkusom. 😉

 

Aký typ ste vy? V čom by ste išli na rozlúčku so slobodou?

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot