READING

S týmto jesenným kúskom netrafíte nikdy vedľa!...

S týmto jesenným kúskom netrafíte nikdy vedľa!


Nie je nič krajšie ako ísť do októbrového počasia oblečený “na ľahko”. A viete vy vôbec, ktorý kúsok odevu vám postačí do tohtoročného babieho leta, aby ste sa aj ľahko cítili? No predsa SAKO! Kto nemá v skrini sako, ako by nežil. Veď čo si oblečiete na biznis stretnutie, formálnu večeru alebo drink s kamoškami? Dnešná jesenná sezóna sa nesie v duchu vzorovaného kockovaného saka, ktorého variabilita s inými farbami vás dostane. Inšpirujte sa outfitom od našej Stylistky Bibi, ktorá vsadila na zvýraznenie ženských kriviek a ľahký mestský look. 😉

Foto TheVisionPhoto

B36A6048-1

Oversized sako? Prečo nie!

Dámske sako už dávno nemusí byť obtiahnuté a úzke na ženskom tele. Niekedy stačí naozaj málo a viete si z neforemného saka spraviť ženský kúsok. Stačí, ak stiahnete v páse opaskom alebo viazaním a hneď si vytvoríte opticky “osí pás”. Sakom stiahnutým v páse budete síce pôsobiť dominantnejšie, ale pre tých, čo sú skôr útlejší v hornej časti tela, tí naberú želaný “objem” práve v tejto partií.

TIP: Ak máte naopak väčšie prsia, ktoré by ste chceli zakryť, siahnite po kombinácií vzorované sako verzus jednofarebnosť, ktorá opticky zjednotí hornú a dolnú časť. Kockované sako outfit oživí a opasok bude pútať pozornosť “iným smerom”. (y)

B36A6085-1

B36A6071-1

Čo hovoríte na našu dnešnú inšpiráciu?

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot