READING

Šaty na rôzne príležitosti: Ktoré sú tie najlepšie...

Šaty na rôzne príležitosti: Ktoré sú tie najlepšie?


Dostali ste pozvanie na narodeninové posedenie u vašej svokry a hneď vás pomaly ale iste zalial pot, čo si oblečiete. Predpoveď hovorí, že bude veľmi teplo, ale zas v plavkách tam chodiť nechcete (ak by ste sa predsa len rozhodli pre plavkový look, viac inšpirácie nájdete v našom predchádzajúcom článku). Nuž, stojíte márne pred vašou skriňou a začína to, večné skúšanie a kombinovanie. Vďaka našej blogerke Linde z blogu Lapkinn, sme pripravili pár outfitov, podľa rôznych, bežných príležitostí, ktoré vás môžu inšpirovať na víkendový outfit.

FOTO: Dominik Babušik, Martina Cimermanová

Rodinné stretnutie

Jednoduché šaty s volánmi v nádhernej farbe, k tomu zladiť doplnky v kontraste a nedeľný obed môže začať. V jednoduchosti je krása, preto netreba outfity na takúto príležitosť zbytočne prekombinovať a prešperkovať. Celé stretnutie má byť uvoľnené a príjemné, tak prečo si ho kaziť “prešpekulovanými” outfitmi, v ktorých sa buď necítime dobre alebo nevieme hýbať. Farby, vzory, všetko je povolené, veď máme leto a to si pýta svieže kombinácie.

lapkin saty zoot

 

Dámska jazda

Večerný drink s vašimi kamarátkami môžete kľudne prežiť aj v ružovom ošiale. Voľné mini šaty s golierom a štýlovými doplnkami, pôsobia žensky a ak vás trápi napríklad nejaké to kilo navyše v oblasti pása, takto ich ľahko zakryjete. Vysoké opätky vás opticky predĺžia a jediné na čo si už treba dávať v uliciach pozor, sú výmole a mačacie hlavy. 😀

kolaz1

 

 

Outfit na bežný deň

Ráno idete do práce, potom máte rýchli obed s klientom, následne utekáte vybaviť detaily na vašu svadbu a na večer sa stretávate so svojim “skoro” manželom na zmrzlinu. Vzdušné šaty so sieťkou a k tomu pohodlné espandrilky, sú asi tá najlepšia voľba ako byť prakticky oblečená ale zároveň šmrncovne. Leto je v znamení šiat a preto ich treba nosiť tak často ako sa len dá. :-)

kolaz

 

Aké šaty nosíte najradšej vy?

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot