READING

Silvestrovská párty? Vieme ako sa na ňu obliecť!...

Silvestrovská párty? Vieme ako sa na ňu obliecť!


V diári už máte vyše pol roka zaznačený Silvester červenou farbou? Čaká vás párty, na ktorú údajne nezabudnete? (Tak väčšinou vravia organizátori). POZOR! My vieme, ako na oslave príchodu nového roka zažiariť a pritom to neprepísknuť. Naša stylistka Biba opäť pripravila pre vás kombináciu, ktorá vám pomôže vyriešiť dilemu so silvestrovským, sexy outfitom!

Foto TheVisionPhoto

 

Trblietky všade!

Kedy inokedy, keď nie na Silvestra? Vytiahnite trblietavé topy alebo šaty a kombinujte ich s jednoduchými kúskami, ako napríklad sako alebo bolerko. Ste za extravaganciu? V tom prípade voľte všetkého “veľa veľa” a nebojte sa kombinovať nekombinovateľné. Šaty môžete kľudne zameniť aj za široké nohavice alebo sukňu, k tomu zvoľte výrazný top a je to!

zoot_silvester

zoot_silvesterI

Experimentujte!

Nebojte sa obliecť aj výraznejšie kúsky rôznych vzorov a odviažte sa. Vzorované sako je túto sezónu veľmi obľúbené a my vieme prečo! Vhodné na party, do práce, na stretnutie s kamoškami, jednoducho variabilný kúsok. A to sa nám páči! Silvester je jedna veľká párty, tak nebojte sa zažiariť. :-)


Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot