Späť do reality: Kreatívec – Miška


Poďme spolu SPÄŤ DO REALITY s novým článkom a novou inšpiratívnou osobou! Riadite sa hlavne tým, ako to cítite? Nie len v práci ale aj v móde? Nepotrebujete dresscode, vy ho udávate? Presne ako Miška, ktorá vám vysvetlí, že móda je predovšetkým hra.

Predstavujeme vám KREATÍVCA – Michaelu Svobodovú.

Foto : TheVisionPhotos 

Móda je pre mňa jednoznačne o osobnom štýle.

IMG_0155-1

Opíš sa 5 prídavnými menami

Veselá, optimistická, sklony k bizarnostiam, umelecky založená, vizuálne a hudobne rozmýšľajúca.

Čo ťa v živote žíví a aké je tvoje povolanie?
Pracujem v galérii ako asistentka.
IMG_0169-1
Čo pre teba znamená móda? Je to u teba skôr o trendoch alebo o osobom štýle?
Móda je pre mňa jednoznačne o osobnom štýle. Ako vo všetkom (väčšinou) ma nebavia prvoplánové veci, oceňujem ak je osobnosť dotvorená oblečením a nie naopak.
IMG_0161-1
Máš splnené sny? Aké to sú?
Uuuu tak to neviem, kde začať. Ale prvý, čo ma napadá je ten z roku 2010, keď sa mi podarilo nahovoriť rodičov, aby sme šli do Číny na Expo v Šanghaji kvôli pesničkám od Davida Bowieho China Girl a Zóny A – Dievča zo Šanghaja (ale Zónu A teraz už moc nemám rada pre jej politickú orientáciu), ale aj tak to bolo skvelé to zladenie spievať si tieto pesničky v Šanghaji. Ďalší super splnený sen je určite cestovanie podľa songu od Rolling Stones – Route 66 po Amerike. A koncert Paula McCartneyho v San Franciscu, a vidieť Museum of Modern Arts, Guggenheim, New Museum v NY, a koncerty Rolling Stones. A najnovšie mi vyšla Documenta 14 a cestovanie po Nemecku na pesničku od Kraftwerk – Autobahn a PSH – Všichni jsou už v Nemecku.
Bez ktorých kúskov oblečenia sa tvoj šatník nezaobíde?
Biela košeľa, čierne nohavice, biele tenisky (tých nikdy nie je dosť!), kožená bunda, poriadna čierna kabelka, čierne lodičky, čierne sako, biele nohavice, biele sako, biele bavlné tričko a modré Levis šortky. 😀 A hlavne všetko musí byť kompatibilné s bicyklom.
Máš nejaké módne faux pas, ktoré si nosila v minulosti a dnes už nie?
Podľa mňa, ja som človek čo má najviac módnych faux pas! Ale v podstate som za ne rada, aspoň to nikdy nebola nuda. 😀 Pri niektorých fotkách si hovorím, že odvaha mi teda nikdy nechýbala asi. Preskákala som toho myslím, že dosť – od divného makeupu, tvaru obočia, ale čo najhoršie hodnotím, sú farebné silonky v kombinácii s neónovým tričkom I love disco k tomu červené conversy, farebná mikina adidas a nejaké farebné tiene – dosť katastrofa :DDD.

Ďakujeme krásne za rozhovor!

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot