READING

Talianska značka Fornarina: Kvalitný materiál a do...

Talianska značka Fornarina: Kvalitný materiál a dokonalé detialy


Talianska móda, má vo svete svoj cveng už od nepamäti. Módny dom Gucci, Prada ale aj mnohé iné, patria do talianskej kolísky módy. My sme na ZOOTe našli pre vás značku, ktorá sa hodí pre mladé ženy a dievčatá, ktoré si potrpia na zaujímavý dizajn, kvalitný materiál a neboja sa investovať do dokonalých kúskov. Dámy a slečny, predstavuje vám značku FORNARINA.

Foto Roman Kopernicky

 

Ženská a kozmopolitná

Tak by sa dala charakterizovať talianska značka Fornarina, ktorá spája rôzne štýly do jedného a snaží sa robiť zaujímavú módu. Už od 90-tych rokov je na scéne a môžte ju vidieť v obchodoch po celom svete. Značka sa opisuje ako líder v streetfashion a my musíme povedať, že rozhodne má čo ponúknuť. Od topánok, po kabelky až po oblečenie, si môžete vyberať medzi nevšedným dizajnom, kvalitným a príjemným materiálom a dostupnou cenou.

zoot_fornarina DSC_0402

Nebojte sa experimentovať

Sveter s volánmi a k tomu neprehliadnuteľná sukňa s aplikáciami – tomu sa vraví svieži a mladícky look! Na nohy si vyberte lakované členkové čižmy, ktoré majú zaujímavý detail v podobe Fornarina výšivky na topánke. Ak chcete dosiahnuť kontrast, vyberte si béžovú croos body kabelku a hor sa do ulíc s talianskym šmrncom!


Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot