READING

Tehotenský outfit na zimu: Ako si obliecť vaše bru...

Tehotenský outfit na zimu: Ako si obliecť vaše bruško?


Väčšie bruško počas tehotenstva, môže potrápiť nejednu budúcu mamičku. Veci, čo ste nosili pred tehotenstvom sú vám malé a teraz neviete, či je dobré investovať do nových a vecí a ako ich kombinovať. ZOOT, myslí na všetkých! Tehotenské oblečenie nájdete aj u nás. Sledujte, ako jednoducho vytvoríte outfit do chladného počasia. ☁

Foto Alex Kiňova

 

Tehotenské nohavice

Azda jedna z najviac praktických tehotenských vecí z celého oblečenia. Nohavice nosíme často a mať jedny pohodlné a dobre sediace tehotenské nohavice, nie je nikdy zlé. Pri výbere sa môžete stretnúť s dvomi typmi nohavíc:

  1. Nohavice na gumu so zníženým pásom, aby netlačil na bruško
  2. Nohavice so zvýšeným elastickým pásom, ktorý si pretiahnete cez celé bruško (ako napríklad tieto slim fit rifle)

 

TIP: Z praktického hľadiska odporúčame nohavice so zvýšeným elastickým pásom, ktoré oceníte v chladnom počasí, keďže príjemne zohrieva vaše bruško a vy sa nemusíte báť, že vás, ako sa hovorí, prefukne. :-)

zoot tehotensky outfit

Oversized svetre

Najlepšie sa budete cítiť vo veľkých alebo väčších svetroch, kde vás nič nebude ťahať. Áno, v tehotenstve je pohodlnosť naozaj dôležitá, lebo jeden nesprávne volený kúsok z outfitu, vám môže pokaziť deň. Na sveter si už môžete obliecť čokoľvek, v čom sa cítite dobre. Či už kabát alebo prešívanú bundu. Nosíte rada pokrievky hlavy? Vyberte si obľúbený klobúk alebo čapicu a zima vás už nemôže prekvapiť!

 

Čo hovoríte na našu tehotenskú inšpiráciu?

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot