Tieto blogerky chodia rovnako oblečené!


Kde bolo tam bolo, bol raz jeden kabát. Nebol to obyčajný kabát, ale dizajnérsky kúsok značky Kvinna. Tento do očí bijúci kabát si obliekli tri rôzne blogerky, ktoré ho zladili do svojho vkusu a štýlu. Ak vás zaujíma ako nosiť neónovozelený zimný kabát a s čím všetkým sa dá kombinovať, čítajte ďalej. 👇

 

JankaTopanka

Milujem oversized štýl.” To o sebe vraví insta maniačka Jana Kočišová. Sýtu neónovú farbu skombinovala s pásikmi a nesmrteľnou bielo-čiernou kombináciou. Čierne členkové topánky (odporúčam pozrieť tieto čierne topánky s prackou) dodávajú outfitu mierne punkový nádych a to sa nám páči.

Instagram

Photo Robert Hruboš

zoot_jankatopanka

Stylemon

Blogerka Lenka nosí rada farby a hlavne sa ich nebojí kombinovať. Výrazný kabát spojila s modrou a žltou, ktoré spolu pôsobia sviežo a vkusne. Nuž dámy, čo vravíte na takéto combo?

ÁNO alebo NIE?

Blog Instagram

IMG_9402-e1515321699936

DonnaIveh

Ja som hneď vedela, že kabát spojím s metalickou farbou a „neutralizujem“ denimom.” vraví blogerka Iveta, ktorá si pripravila elegantný look, kde nájdete zaujímavé detaily. Metalické topánky skvelo ladia s kabátom a vytvárajú nositeľný look. Mali by ste na neho odvahu aj vy?

Blog Instagram

Photo Tomáš Figura

donnaiveh_kabat

Ktorý outfit je váš favorit?

1,2 alebo 3?

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot