READING

Tieto blogerky ťa hneď inšpirujú! Pozri ako nosia ...

Tieto blogerky ťa hneď inšpirujú! Pozri ako nosia pásiky


Pásikavá sezóna je na ZOOTe v plnom prúde a nie je nič lepšie, ako vidieť pásiky hneď v priamom prenose! Nemusí to hneď znamenať námornicku kombináciu modrej a bielej, ale pásiky sa v dnešnej móde nosia v rôznych farebných prevedeniach a kombináciach. Tento vzor sa prvý krát objavil v 19.storočí a áno, správne tušíte, boli to práve námorníci, ktorí ich preslávili. Následne inovátorka módy Coco Chanel obliekla ženy do námorníckych nohavíc a do pásikavých svetrov. Tak začala módna revolúcia v dámskych šatníkoch a od toho momentu, sa pásiky držia na našich vešiakoch už pomaly 170 rokov.

Ako kombinujú slovenské blogerky tento módny trend a ktoré kombinácie sa im páčia najviac? Pozrime sa na to spoločne. 👇

CisaroveNoveSaty

Simona si užíva slnečné lúče v ružový oversized šatách, v ktorých vyzerá dievčensky a na zjedenie! Kruhová crossbody kabelka a platformové tenisky majú túto sezónu zelenú. Už vám chýba iba doplnok do vlasov a nový deň sa môže začať!

Instagram Blog

Photo Kristina Botlova

cisarovenovesaty zoot

Natallipa

Zaujímavá dvojfarebná košeľa, ktorý výborne ladí s džínami a strieborné doplnky ako kabelka a šperky, len pekne dotvárajú a dopĺňajú celkový look. Jednoduchá kombinácia, ktorá veľmi pekne vyzerá a hlavne je nositeľná a pohodlná. Viac inšpirácie nájdete na blogu Natálie Pažickej. 😉

Blog Instagram

Photo Tomáš Thurzo

natalippa zoot

Natinstablog

Natália vie, ako kombinovať snáď akúkoľvek vec a tento pásikavý overal nie je výnimkou. Outfit doplnila čiernymi doplnkami a hľa, outfit na nedeľný brunč je na svete! Tak čo ženy, zaujala vás táto kombinácia?

Blog Instagram

17880296_1382444225169658_7071754568739357851_o

 

DonnaIveh

Retro košela, ktorá pripomína módu zo 70. rokov a riflové kulotky, ktoré sú doplnené veľkými okuliarmi. Čo viac vám treba? Outfit, v ktorom viete byť celý deň a ktorý hlása myšlienku – RETRO is not DEAD!

Blog Instagram

retro

 

Ktorá kombinácia sa vám páčia najviac?

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot