Trend / Farby jesene pre ňu


Oranžová, petrolejová a kaki. Len to, že teploty neúprosne klesajú neznamená, že to musí ísť do hája aj s vaším šatníkom.

Foto: Patrícia Kvasňovská

ORANŽOVÁ

Oranžovú buď milujete alebo nenávidíte, neexistuje nič medzi. Nikomu nie je oranžová voľná alebo na ňu nemá žiadny názor. My sme jasní, tím A, oranžovú milujeme do špiku kosti. Najlepšie vyzerá s bledými farbami, modrou, pre odvážnejších s červenou, tmavozelenou alebo s vínovou.

TIP: Vyhnite sa kombinovaniu oranžovej s čiernou, ak teda nemáte v pláne vyzerať ako tekvica.

1

Kúsky na ZOOTe >

 

PETROLEJOVÁ

Ďalšia z farieb, pri ktorej neexistuje nič medzi. Mnohí by ju označili za obyčajnú modrú, tou však nie je ani náhodou. Petrolejová je o odtieň tmavšia ako modrozelená. Je podobná tyrkysovej alebo farbe teal, na rozdiel od  nich však v petrolejovej prevažuje odtieň námornickej modrej. Od klasickej modrej je o niečo teplejšia, čo je aj dôvod, prečo tak svedčí všetkým ryšavkám.

TIP: Skombinujte teplú petrolejovú s podobne teplými odtieňmi hnedej, žltej alebo zelenej.

2

Kúsky na ZOOTe >

 

 

KAKI

Vojenské farby a strihy prekonali hranice vojenských základní. Kaki farba, maskáče, veľké vrecká, army saká, kombinézy, trenčkoty, letecké bundy a guľaté gombíčky už neokupujú iba šatníky poručíkov, ale aj štýlových civilistov. Hoci mal tento štýl vojakov pôvodne maskovať, dnes má opačný efekt. Vo vojenskej zelenej budete vyzerať odvážne a cítiť sa neohrozene.

TIP: Ak máte tento rok investovať do jedného kabátu, tak vo frabe kaki. Verte nám, správny strih a všetkých postavíte do radu.

 

3 Kúsky na ZOOTe >

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot