READING

Trend / Farby jesene pre neho

Trend / Farby jesene pre neho


Oranžová, krémová a kaki. Len to, že teploty neúprosne klesajú neznamená, že to musí ísť do hája aj s vaším šatníkom vol 2 (farby jesene pre ňu nájdete tu.)

Foto: Patrícia Kvasňovská

ORANŽOVÁ

Oranžová rozžiari každý outfit, na tom sa zhodneme. Obzvlášť ak sa váš šatník skladá zo základných farieb akými sú čierna, sivá, biela a tmavomodrá. Pre menej odvážnych odporúčame oranžovú čapicu alebo šál, pre tých, ktorí sa neboja pritvrdiť je tu sveter, bunda alebo nohavice. Stačí jeden jediný oranžový kúsok, sebavedomé vystupovanie a máte to!

TIP: Vyhnite sa čiernej farbe, pri jej kombinácii s oranžovou, budete veľmi ľahko vyzerať ako z reklamy na Orange.

9V2A8015

Kúsky na ZOOTe >

 

KRÉMOVÁ

Krémová od hlavy až k pätám. Nemysliteľné?  Vďaka jej rôznym odtieňom práve naopak. V krémovej budete pôsobiť elegantnejšie, ako v akéjkoľvek inej farbe a aj keď  je nad slnko jasnejšie, že v deň, kedy si oblečiete krémové nohavice sa vám ponúknu minimálne tri ponuky na sadnutie si do trávy/na lavičku/na múrik pri práci, občas to stojí za to. Krémová vyzerá skvelo ako s krémovou, tak aj tmavomodrou, zelenou a čiernou.

TIP: Čím je farba elegantnejšia, tým viac si dajte záležať na materiáloch.

9V2A8042

Kúsky na ZOOTe >

KAKI

Kaki, farba vojakov, je tu aj tento rok a už zďaleka nie iba na army bundách a košeliach. Nosí sa na všetkom, začínajúc teniskami a končiac zimnými vlnenými kabátmi. Na rozdiel od oranžovej a krémovej, je to farba, ktorá sa v chlapských šatníkoch vyskytuje celkom bežne a tak sa nebojte skombinovať viac kaki kúskov dokopy. Priam perfektne vyzerá so žiarivou oranžovou alebo serióznou vínovou a popravde nás nenapadá farba, ku ktorej by sa nehodila.

TIP: Hľadáte kabát, ktorý vás túto zimu 100% neomrzí? Kúpte si ho práve v kaki farbe.

9V2A7882

Kúsky na ZOOTe >

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot