TREND: Festival


Vo festivalovej móde neexistujú pravidlá, môžete si obliecť piate cez deviate a najhoršie, čo sa môže stať je, že budete neustále pod paľbou streetstyle fotografov. Dôležité je jediné – byť sám sebou a ak to znamená obliecť si šaty, ktoré ste síce mali minulý rok na svadbe najlepšej kamarátky, ale cítite sa v nich najlepšie alebo tropické tričko, ktoré celý rok plný oblekov a pracovných večeri, márne čaká na svoj come back, tak nech.

DENIMOVÁ LADY

Máte rady outfity premyslené do posledného detailu? Tradá! V tomto stopercentne zabodujete a aj keď sa to na prvý pohľad nemusí zdať, je tak tvárny. Košeľu ľahko vymeníte za plavky cez deň a mikinu na večer a za ochranu hlavy by vás pochválila nejedna mamina. To, že na festival nepatriaopätky je už dávno iba mýtus, stačí si správne vybrať.

festival_2

Kúsky na ZOOTe >

 

ŠATOVÁ

Nedáte v bežnom živote dopustiť na šaty, na festival vám však prídu až nejak príliš “nóbl”? Blbosť. Šaty sú to najlepšie, čo si môžete na festival obliecť. Obzvlášť tie farebné, voľného strihu a z príjemného materiálu. Čaro šiat je v ich vzdušnosti a keď sa večer ochladí, môžete si pod ne obliecť nohavice alebo legínsy.

festival_1

Kúsky na ZOOTe >

 

KLASIK

Je váš bežný rok plný oblekov a pracovných večerí a doma vám visia kúsky, za ktoré by ste v práci poputovali rovno na koberček? Hurá, festivalom! Tam ich prevetráte natoľko, že im oddych v skrini prospeje. Páni to majú s obliekaním na festival ľahké – šortky, v ktorých môžu presedieť hodiny na tulivaku, tričko a pre klasikov na nohy rozhodne conversky. Ideálne inej farby ako bielej. Nudia vás obyčajné denimové šortky? Zvoľte ich roztrhaný model alebo si ich poupravte sami.

festival_3

Kúsky na ZOOTe >

 

 

 

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot