READING

Trend / Plavky ako súčasť bežného šatníku

Trend / Plavky ako súčasť bežného šatníku


Predaj plážového oblečenia je tento rok na vzostupe, ako nikdy predtým. Podľa Euromonitor International bude globálny trh plaviek v roku 2019 na hodnote 28,3 miliárd dolárov, čo predstavuje, oproti v roku 2014, nárast o 20,9 miliárd dolárov. Plavky teda nakupujeme stále viac a viac a či už je ich bežné nosenie trendom alebo nie, pri ich kúpe treba zvážiť jasný ekonomický faktor – investujete veľa peňazí do niečoho, čo v reále vynosíte iba dva týždne v roku? No to teda nie! Ak plavky zaradíte do svojho bežného šatníka ich CPW (cost per wear = cena za jedno nosenie) nadobudne úplne nové hodnoty.

Tak ako nosiť plavky bez toho, aby postarší spoluobčania gúľali teatrálne očami?

Foto : TheVisionPhotos 

 

JEDNODIELNE PLAVKY

Áno, súhlasíme, že tento variant nie je tým najlepším nápadom, ak ide o návštevu zachodu, keďže sa celé plavky nelíšia od bodíčka iba materiálom, ale aj chýbajúcimi gombíkmi medzi nohami. Oproti bežným tielkam však majú výhodu v pevnosti materiálu, ktorý dopomôže každej figúre. Na spodnú časť tela zvoľte voľné nohavice alebo širšiu sukňu a cez plavky si prehoďte ľahkú košeľu. Jednodielne plavky budú tak isto skvelo vyzerať aj s košeľovými šatami rozopnutými diabolsky nízko alebo s polopriesvitnou dlhou tunikou.

plavky_1

Kúsky na ZOOTe > 

 

 

DVOJDIELNE PLAVKY

Holým pupkom dávno odzvonilo a tak si k plavkovému vrchu oblečte sukňu alebo šortky s poriadne vysokým pásom. Košeľa alebo ľahký bomber cez vrchný diel plaviek sú v našich končinách základ a ak chcete ukázať ešte menej, stačí zapnúť gombičky alebo zaviazať košeľu na uzol a zakryť ním holé miesto.

plavky_2

 

Kúsky na ZOOTe > 

 

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot