READING

TREND / Ako naspäť do práce v tmavomodrej

TREND / Ako naspäť do práce v tmavomodrej


Kráľovská modrá, farba nočnej oblohy, nadčasová, elegantná a taká šik! Tmavomodrá farba je tu už nejaký ten piatok, ale až teraz udrie plnou silou. Ukážte nám ženu, ktorej v skrini chýba jeden tmavomodrý kúsok a ukážete tým na ženu, ktorej chýba štýl. Pristane aj ženám s tmavšou pleťou a tmavými vlasmi, ktoré môžu napríklad v čiernej pôsobiť až príliš temne. Je to jasné, tmavomodrá je nová čierna a túto jeseň sa bez nej proste nepohnete.

TRIPLE BLUE

Modrá s modrou a s modrou. Nie, pri tejto kombinácii sa naozaj nemáte ako pomýliť. Trojkombináciou modrej dodržíte pravidlo troch farieb (svetlomodrá, modrá a tmavomodrá) a jednej zároveň (modrá). Chcete staviť iba na jeden odtieň? Smelo! Oblečte sa od hlavy po päty do tmavomodrej a namiesto kombinovania farieb skombinujte rôzne materiály a vzory.

navy_zoot_3

KÚSKY NA ZOOTE >

ŠATKA NIELEN NA KRK

Klasické šaty v tmavomodrej farbe a červené lodičky sú vražedná kombinácia sama o sebe. S modrou-červenou šatkou na ruke celý outfit krásne spojíte a ak chcete pritvrdiť, omotajte si ju okolo členku. Zdobenie členkov je totižto späť!

navy_zoot_22

KÚSKY NA ZOOTE >

 

ZVONY ZVONIA

Zvonové rukávy sú nepochybne tým najlepším spôsobom, ako ukázať, že viete, čo je momentálne trendy. Tancovanie, mávanie, ledabolé podopieranie brany, to všetko s nimi získa úplne nový rozmer. Dokonca sa nebojíme tvrdiť, že sú zvonové rukávy novými odhalenými ramenami a v pozadí počujeme jasať všetky slečny s väčším hrudníkom. Nosia sa na košeliach, blúzkach, na svetroch aj na šatách. Áno, zvony zvonia na lepšie časy.

navy_zoot_1

KÚSKY NA ZOOTE >

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot