TREND / V pánskom štýle


Voľné oblečenie v chladných mesiacoch? Bláznovstvo? Práve naopak. Kúsky, pod ktoré môžete napchať všetko teplé (a nie až tak pekné), je to najlepšie, čo sa vám môže stať. Navrstviť a zabaliť do veľkého kabáta. Frajerove sako, nohavice, ktorých padanie vyriešite opaskom (ak chcete pritvrdiť – šnúrkou od topánok) a Leviska s baránčekom a máte to! Boyfriend štýl je na svete. Ako sa teda obliecť ako váš frajer a stále pritom vyzerať ako vy?

Foto: Patrícia Kvasňovská

 1.“OBLEK”

Tak ako Coco Chanel v 20-tych rokoch, Marlene Dietrich v 30-tych a Katharine Hepburn v 40-tych. Všetky tri žiarivo očarujúce a v nohavicovom kostýme. Alexa Chung, jedna z IT girls z dnešného módneho sveta vyhlásila: “Buď chcem vyzerať ako vynikajúco oblečený chlapec alebo mačiatko zo 60. rokov.” Kedže je to druhé takmer nemožné, zbiera a oversized (a zároveň skvelo padnúce) saká a splívavé nohavice šité výlučne z dámskych látok.

TIP! Rozveseľte “ponurý” outfit farebnými ponožkami.

boy_1

Kúsky na ZOOTe >

 

2. NÍZKE TOPÁNKY

Vzdajte sa vysokých opätkoch a vkĺznite do mokasín, poltopánok, nazuvákov a nízkych tenisiek. Nielenže je život v nich oveľa pohodlnejší, ich nosenie vás opäť vráti do školských čias. Túto sezónu letia hlavne tie vo výrazných farbách a metalických odleskoch.

TIP! Je na holé členky už zima? Siahnite po kožených mokasínach a ponožkách v rovnakej farbe.

boy_3

Kúsky na ZOOTe >

3. “Jeho” džínsy

Boyfriend džínsy sú ultimátnym kúskov v každom správnom boyfriend šatníku. Džínsy, ktoré síce vyzerajú, ako keby ste ich ukradli zo skrine vášho frajera, v skutočnosti to tak nie je ani omylom. S tými, ktoré by si NAOZAJ obliekol váš skutočný/fiktívny priateľ, majú podobnosť tak akurát vo farbe. Vďaka ich voľnému strihu, ktorý vám doslova visí z bokov pôsobia vaše členky elegantne útlo a zmestíte pod ne aj tie najhrubšie pančušky. Rafinované.

TIP! Držte sa pravidla spodok široký, vrch obtiahnutý (prípadne naopak). Vyhnete sa tak zbytočnému – “vyzeráš ako strašidlo”.

boy_2

Kúsky na ZOOTe >

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot