TREND / Zvonové rukávy


Hádam každý vie, že sa móda stále vracia. To, čo nosili naše mami, nosíme dnes my, len v modernejšom šate. Inak tomu nie je ani pri trende zvonových rukávov. Tieto maxi rukávy pútajú pozornosť už z diaľky a môžeme ich s kľudným svedomím označiť ako za “pútajúce pozornosť”.  Obľúbené boli už v 70. rokoch a obľúbené sú aj dnes. Nosíte na sebe rada niečo zaujímavé, čo priťahuje pohľady ostatných? Nech sa páči – TREND zvonových rukávov je tu!

Foto – Patrícia Kvasňovská

 

VRSTVITE!

Práve jeseň je najlepší čas na vrstvenie! Nechajte, nech vaša košeľa s viazaním vykúka spod zvonových rukávov a ešte viac ich týmto zvýraznite. Myslíte si, že lodičky s nízkym opätkom sú OUT? Ste na omyle! Teraz máte jedinečnú príležitosť ich prevetrať.

zoot trendy zvonove rukavy sveter

 

CASUAL LOOK?

Kto povedal, že rozšírené rukávy patria iba do elegantného outfitu? Zakomponujte ich do vašich každodenných módnych kreácií a ak máte náladu na tenisky – nech sa páči, obujte si ich. Móda nepozná hranice a to isté platí aj pre trendy zvonové rukávy.

9V2A8558

VOLÁNY vs. PRÚŽKY

Extravagantné a očarujúce. Taká môže byť kombinácia prúžkových nohavíc a volánovej blúzky. Bielo-čierna kombinácia síce patrí k nesmrteľným, ale ak si myslíte, že váš outfit si pýta nejakú farbu, kľudne vyberte žiarivú červenú alebo oranžovú v detailoch a doplnkoch.

TIP: Zvislé prúžky lichotia postave a vysoký pás na nohaviciach vaše nohy opticky predĺži.

zoot trendy zvonove rukavy

 

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot