Trendy cez Vianoce

K ŠTEDROVEČERNÉMU STOLU

Ešte predtým, než si rozbalíte RADOSTI pod stromčekom, nahoďte na seba to najlepšie, čo v šatníku máte! V kráľovskej modrej, smaragdovo zelenej a klasickej červenej budete ozbodou štedrovečerného stola vy.

VIANOČNÁ ONA

Len naozaj málokedy môžete vyzerať ako chodiaci vianočný darček. Dnes áno, tak to využite. Oblečte si zavinovacie šaty alebo top, ktoré priam zvádzajú k rozviazaniu a pre chladnejšie chvíle si cez neho prehoďte ľahký kardigán. Hlavne žiadne nepohodlné strihy. Budú vás zbytočne obmedzovať ako pri vianočnej večeri, tak pri následnom vyvaľovaní sa pod vianočným stromčekom.

večera_ONA 
Kúsky na ZOOTe >

VIANOČNÝ ON

Pohodlie na prvom mieste platí aj pre vás. Sviatočnej večeri dodajte dôležitosť vestou, ktorú len tak bežne nenosíte a pripravte sa na všetky nástrahy, akými sú labilný stromček, kosti v kaprovi alebo všade naokolo rozsvietené sviečky.

večera_ON

Kúsky na ZOOTe >

ŠTEFANSKÁ ZÁBAVA

Jediný deň v roku, kedy meniny oslavuje naozaj každý! Tradičná párty na Štefana znie ako skvelá príležitosť ukázať všetkým, ako sa to nosí. Nemyslíte?

PÁRTY HVIEZDA

Dostali ste na Vianoce tú super bundu, kabelku alebo top? A rady by ste si to na seba obliekli, ideálne všetko naraz? Smelo do toho! Štefanská zábava je vlastne taká malá módna prehliadka toho najnovšieho.

stefanska_ONA

Kúsky na ZOOTe >

PÁRTY KRÁĽ

Košieľ a slušných nohavíc sa počas sviatkov nanosíte, poľavte aspoň na Štefanskej. Prehoďte cez seba bomber a na nohy obujte tenisky. Len v nich to môžete na parkete poriadne roztočiť!

stefanska_ON

Kúsky na ZOOTe >

SILVESTER

Flitre, vzory, kožušiny, metalické odlesky. Novoročná rovnica je jasná: viac je viac! Ale pozor, neplatí pre bublinky v šampanskom!

METALICKÁ KRÁĽOVNÁ

Silvester si doslova žiada trblietky a divočinku. A pokojne aj všetko dokopy. V prípade silvestrovkskej párty naozaj nehrozí, že by ste boli overdressed (až príliš vyfintená), ak ho teda netrávite na chalupe a zvyšok osádky nemá na sebe tepláky a svetre s jeleňom.

silvester_ONA

Kúsky na ZOOTe >

PÁN NEPREHLIADNUTEĽNÝ

Trblietky patria ženám, pre vás tu sú odlesky, ktoré najlepšie vyniknú na doplnkoch. Obujte si k saku vyleštené mokasíny a kravatu alebo motýlika zvoľte v lesklom prevedení.

silvester_ON

Kúsky na ZOOTe >

 

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot