READING

Týmito maličkosťami môžeme chrániť Zem!

Týmito maličkosťami môžeme chrániť Zem!


Oslavy Dňa Zeme nevynecháme ani tento rok, pretože si ju stále viac a viac vážime a uvedomujeme, aká je dokonalá, silná a jedinečná. Ruku na srdce – je však iba jedna. Poďme si ju vážiť a chrániť ešte viac, aj vďaka týmto férovým kúskom zo ZOOTu. Vyberali sme ich tak, aby to boli maličkosti, ktoré viete hneď začleniť do vášho bežného života. Ktoré to sú?

 

Kávu jedine v KeepCup

Idete ráno do práce a dostali ste neuveriteľnú chuť na kávu? Času málo a ešte k tomu nemôžete teraz vysedávať na terase a užívať si kľudné ráno. KeepCup vás zachráni! Austrálska značka ekologických hrnčekov, ktoré sú aj netoxické, nahrádzajú plastové tégliky na jedno použitie a káva a čaj v nich vydrží až o 30 minút dlhšie horúca, ako v normálnom hrnčeku. Vhodné do mikrovlnky aj umývačky riadu. Ich minimálne štvorročná životnosť je ďalším dobrým argumentom, prečo mať hrnček KeepCup a šetriť tak životné prostredie.

 

DOSŤ bolo plastov!

Už nie je potrebné si kupovať nápoj v plastových fľaškách. V podstate vďaka nášmu tipu aj ušetríte, keďže si vodu budete nosiť priamo z domu. Naše dizajnové a ekologické fľaše EQUA  sú vyrobené z borosilikátového skla a plastu – bez BPA, zato s mnohými ekologickými certifikátmi. Značka 10 % zo svojho čistého zisku daruje organizáciám, ktoré podporujú zdravý životný štýl a sú si vedomé hodnoty prírody.

 

Desiatu máš v lunchboxe miláčik

Aj vy si pamätáte, ako vám mama balila desiatu do papierovej servítky a potom do sáčku a ešte raz do sáčku pre prípad, že by sa niečo s vaším jedlom stalo? To už je minulosťou vďaka moderným desiatovým boxom od Tyrrel Katz, ktoré sú nielen zaujímave dizajnovo, ale hlavne praktické. Šetriť planétu môžeme už dnes a možeme začať maličkosťami čo poviete?

 

Čo poviete? Vyskúšali by ste niečo z týchto vecí?

 

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot