READING

Už sme opäť v kontajneri! Kde? Pozrite sa sami

Už sme opäť v kontajneri! Kde? Pozrite sa sami


Kto počul vtáčiky štebotať, že ZOOT bude v kontajneri a ešte k tomu na riviére, počul správne! Aby sme všetko uviedli na pravú mieru, nie sme v takom kontajneri, ktorý vám stojí pred domov! Ak si spomínate, začínali sme na Šafku v Bratislave v priestoroch  štýlového kontajneru. Odtiaľ sme sa postupne presunuli do vašich Výdajní radosti a pred pár dňami, sme otvorili novú výdajničku, v poradí už štvrtú v Bratislave práve v kontajneroch na Riviére.

V čom je táto Výdajňa radosti unikátna?

Najnovšia Výdajňa radosti je súčasťou unikátneho eko-friendly projektu Riviéra. Ten z lodných kontajnerov vytvára jedinečný uvoľnený a kreatívny priestor, kde nájdete aj nás. Lákal nás najmä originálny priestor, ktorý koncept Riviéra ponúka a zároveň sme sa radi vrátili k nášmu úplne prvému konceptu, s ktorým na Slovensku ZOOT začínal,“ vysvetľuje country manager ZOOTu Janka Kutlíková.

zoot_vydajna

V priestoroch Výdajne si okrem vyzdvihnutia a vyskúšania svojej objednávky môžete kúpiť aj množstvo vystaveného tovaru. Hneď vedľa si môžete pochutnať na skvelom jedle, nápojoch a kávičke v reštaurácii Kontajner Riviéria.

Aká bola otváračka?

Na otváračke sa stretli zaujímaví ľudia, ktorí so ZOOTom spolupracujú už dlhšie. Blogeri, stylisti, fotografi, novinári a mnohí ďalší. Príjemnú atmosféru a krásne prostredie si môžete užiť aj vy, keď si dáte poslať vašu RADOSŤ do novej Výdajni radosti v Karlovej Vsi.

Adresa

Na Riviére 35/2
84104 Bratislava

PO-PI: 09:00 – 20:00
SO: 10:00 – 16:00
NE: Zatvorené

zoot_kontajner

Ako sa vám páči náš nový priestor? 

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot