READING

Vášnivá a plná energie: Oblečte sa do tejto farby!...

Vášnivá a plná energie: Oblečte sa do tejto farby!


 

Od dnešného dňa až do nedele si pôjdeme všetci v ZOOTE na ČERVENEJ VLNE. Táto ohnivá farba je veľmi silná a z módneho hľadiska, dominovala nie jednej módnej prehliadke. Ako kombinovať červenú a aký ma význam na našu dušu? Čítajte 👇

Aký má červená farba význam?

Je farbou silných, pozitívnych i negatívnych emócií a energie. Priťahuje k sebe blaho a úspech. Pôsobí proti únave a označuje sa tiež za farbu vzrušenia. Ak trpíte nechutenstvom alebo potrebujete povzbudiť krvný obeh, obklopte sa červenou. Jej účinky sú dokázané aj v boji proti reume, depresií alebo chudokrvnosti.

29838486015_0f7966321f_b

Pre akých ľudí je farba vhodná?

V obľube ju majú energickí, dominantní ľudia, ktorí majú aj dostatočné sebavedomie. Túto farbu nosili v minulosti aj vysokí predstavitelia krajín, ktorí chceli vzbudzovať úctu, moc a vznešenosť. Slabí ľudia, ktorí prídu do kontaktu s červenou, môžu cítiť ohrozenie a neistotu.

Ako ju kombinovať?

Táto dominantná farba si pýta aj monochromatické outfity, kedy budete odetá iba do jednej červenej farby. Veľmi dobre tiež vyzerá aj s bielou farbou alebo potlačou. Keďže je červená veľmi jasná a energická farba, dobre urobíte ak ju nakombinujte s geometrickou potlačou a vzormi. Ak ste skôr na “ťažké” kombinácie, červená a čierna je to pravé orechové. Myslíte si, že červená a ružová nemôžu ísť dokopy? Tak ste na omyle! Pred pár rokmi sme videli v jarnej kolekcii od Gucci práve túto kombináciu a spôsobila šialenstvo! A prečo nie? Spojenie romantiky a energie nikdy nebolo krajšie.

29838490625_870fa3ccdd_b

Photo Sjuloves.com  @sjuloves

 

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot