READING

Vianočné darčeky podľa blogerky CisaroveNoveSaty...

Vianočné darčeky podľa blogerky CisaroveNoveSaty


Už teraz rozmýšľate čím obdarovať vašich blízkych, čím im urobiť RADOSŤ? Keď sa bavíme o radosti, tak ste tu správne! Vďaka nášmu darčekovému sprievodcovi, nemôžete vybrať zle, keďže všetko máme rozdelené do najmenšieho detailu. Pre ženy, matky, deti až po našich mužov. Ak by ste predsa len hľadali ešte viac osobnejšie darčeky, spýtali sme za vás niekoľkých zaujímavých ľudí, čo by vybrali oni pre svoju rodinu alebo kamarátov. Ako prvá začína blogerka Simona z blogu CisaroveNoveSaty

Foto Kristina Botlova

 

Čo pre kamarátky?

Tričká s výstižným nápisom, patria presne do tých rúk, kde vieme, že vtip ostane pochopený a kde sú ľudia na rovnakej vlne. Kto iný, by to mal byť ak nie kamoška? Simona vybrala milé bavlnené tričko s potlačou ” Aby vedeli! Že môžu byť čím len chcú. A aj tak sú zajace.” 

TIP: Tričko je vyrobené z organickej bavlny, dopestované bez pesticídov, a jeho jemnosť si hneď zamilujete.

 

Čo pre manžela?

Všetky sa zhodneme, že naši muži občas nepočujú dobre a majú krátku pamäť. Tento plánovací blok im pamäť hneď osvieži! Ako vraví Simona “Aby na nič nezabudol (hlavne na to, že ma z práce prísť roooovno domov)“.  😀

 

 

Pohoda pre mamu?

Viete čo väčšina z nás nosí každý deň? Okrem ponožiek a spodného prádla? PYŽAMO! Doprajte mamine oddych v bavlnenom pyžamku, v ktorom si vychutná rannú kávičku jedna radosť. Samozrejme, k tomu kvalitný župan nikdy nie je zlá voľba. :-)

 

 

Pre malého syna?

To, že darčeky pre deti vedia byť aj praktické je jasná vec. Naša blogerka zabila dve muchy jednou ranou. Sada kufríkov má nielen využitie, ale je to aj perfektný doplnok. Ako vraví sama “Nech je v izbičke poriadok. A štýlový.” Kufríky sú vyrobené z papiera a majú tri rôzne veľkosti. Nuž, keď sa tak na ne pozerám, aj mama si ich môže požičať. :-)

 

 

Darčeky pre mňa?

Jasné. Darčeky si môžete dopriať aj vy! Síce si ich kúpite sama, zabalíte sama a následne rozbalíte sama, ale tak hlavne, že ste sa potešili. Keďže kabeliek nikdy nie je dosť, tento tip na darček úplne kvitujeme! Ako vraví Simona “Lebo sa mám tááááááááááák rada.” :-)

TIP: Značka French Connection sa vyznačuje elegantnosťou a prepracovaním. Ak hľadáte niečo, čo vám vydrží viac ako jednu sezónu, máte už teraz od nás tip pod stromček.

 

Inšpirovali ste sa? Tak hor sa urobiť si RADOSŤ :-)

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot