READING

Vianočné darčeky podľa fotografky Alex Hraškovej...

Vianočné darčeky podľa fotografky Alex Hraškovej


Chceli by ste blízkym, priateľom niečo darovať? Jednoducho im urobiť RADOSŤ? Keď sa bavíme o radosti, tak ste tu správne! Vďaka nášmu darčekovému sprievodcovi, nemôžete vybrať zle, keďže všetko máme rozdelené do najmenšieho detailu. Pre ženy, matky, deti až po našich mužov. Ak by ste predsa len hľadali ešte viac osobnejšie darčeky, spýtali sme za vás niekoľkých zaujímavých ľudí, čo by vybrali oni pre svoju rodinu alebo kamarátov. Ako tretia bude fotografka Alex Hrašková, ktorú nájdete na instagrame ako sankohrasko.

 

Niečo pre manžela?

Každý, kto má domáce zviera vie, že je to plnohodnotný člen rodiny, ktorému sa vždy tešíme. Prečo ho nevidieť na stole vždy, keď dojeme obed? “Manželovi jednoznačne vyberám tanier s (naším) murkom!” Niekto má tanier s tvárou britskej kráľovnej a niekto s murkom. 😀

 

Je ti zima na nohy?

Natiahni si fusakle! A hneď máme pre teba tip na náš slovenskú výrobu. Značka Fusakle je známa farebným a vtipným dizajnom, ktorý vám padne priamo k nohám. Pásiky, guličky všetko, na čo si len spomeniete, nájdete práve u nich. A viete ako to je, ponožiek nie je nikdy dosť!

 

Ochraňujme zvieratá!

Chodí na pochody, bráni práva zvierat, vyhýba sa živočíšnym produktom – máte aj vy takúto kamarátku? Nie ste sami. Aj Alex má jednu dobrú dušu. ” Mojej kamarátke s dobrým srdiečkom by som vybrala pod stromček tento balíček, ktorým podporí ochranu pánd.” 💞

 

Niečo pre každého?

Univerzálne darčeky sú najlepšie. Hodia sa každému, padnú vhod každému a každý ich vie využiť. Viete, ktoré to sú? “ Túto vecičku na masáž hlavy beriem každému! Lebo toto by malo byť doma u každého.” Veď všetci sme tak trochu na hlavu v dnešnej dobe, nie? :-)

Nezabudnite, RADOSŤ si spravíte jedine na ZOOTe!

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot